Робимо упаковки для подарунку

ypakovka_kilcamu_2

Часто до подарунку не вистачає гарного конвертику, прикріпленого до стрічки, яка обв’язує сам подарунок. І звичайний конверт не завжди виглядає презентабельно. Тому ми пропонуємо Вам два самих оптимальних варіанти листівок, та ще два гарних та оригінальних варіанти упаковок – які також можна прикріпити до подарунку і положити туди, наприклад, цукерки, або якісь приємні дрібнички.

Також ми даємо вам схеми які ви можете скопіювати і не викреслювати самому!

Потрібні матеріали

  • 2-х сторонній твердий папір
  • Клей
  • Ножиці
  • Декоративні елементи (грубі нитки, атласні стрічки, сухоцвіт)

Перший варіант листівки доволі простий, потрібно вирізати дану форму та зігнути.

ypakovka_ajur
ypakovka_ajur_2

Тут потрібно вирізати 4 кола діаметром в 10см, згинаємо їх навпіл та складаємо в конвертик, склеюємо та кладемо під прес на 5-10 хв. Слідкуйте аби клею не було забагато, тобто забирайте лишній за допомогою шматочку паперу.

ypakovka_kilcamu

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

ypakovka_kilcamu_2

В цьому варіанті також немає нічого складного. Просто виріжте форму, на зовнішній стороні зробіть прорізи, де буде згинатись упаковка – готово!

ypakovka_srrunka

Четверий спосіб доволі легкий. Виріжте дану форму. На зовнішній стороні, на всіх згинає зробіть прорізи та склейте. При склеюванні краще використовувати маленькі шматочки скочу, по тій причині, що фігура досить складна і клей може не проклеїти всі сторони тому краще перестрахуватись і у внутрішній стороні скріпити клейкою стрічкою.

ypakovka_diamant_2
ypakovka_diamant_3