Название сайта

Вироби з морських і річкових камінців

12 лютого 2018 Рукоділля

foto4szokaminci.jpg (55.35 Kb)

Камінці, які ми так любили збирати в дитинстві, можуть стати не тільки прикрасою найпростіших речей, але навіть оздоблювальним матеріалом в декорі кухні або ванної кімнати.

Пропонуємо згадати дитинство і знову привезти з відпустки пакет камінців, але на цей раз знайдемо їм гідне застосування. Отже, що ж можна зробити з морських або річкових камінців?

По-перше, вони відмінно поєднуються практично з будь-якими видами рослин. Камінці можна викласти поверх грунту в квітковому горщику, особливо це актуально в сухих приміщеннях, такий декор не тільки порадує око, а й врятує грунт від зайвого пересихання.

foto1kaminciszo.jpg (72.53 Kb)

Відмінно підійдуть такі камінчики і для прикраси клумб в саду або на дачі. У поєднанні з іншими природними матеріалами, невеликими гілочками або сухою травою, можна зробити абсолютно фантастичний ландшафтний дизайн.

foto2kaminciszo.jpg (109.46 Kb)

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

Можна прикрасити квіткові горщики. Для цього знадобиться хороший клей, камінці, горщики, які необхідно обробити знежирювачем для того, щоб фіксація була більш надійною.

foto3szokaminci.jpg (53.62 Kb)

Дуже цікаве рішення, яке цілком може послужити відмінним подарунком для будинку, зробленим своїми руками - підставки під гаряче. Щоб такі підставки не зашкодили поверхню, камінчики слід наклеювати на основу, в якості якої чудово підійдуть звичайні дешеві серветки під гаряче.

foto5kaminciszo.jpg (53.88 Kb)

А ще можна зробити килимок для порога або ванної кімнати. У цьому випадку також знадобиться основа. Такий килимок послужить ще і природним масажером - стимулятором активних зон на стопах ніг, що позитивно позначиться на здоров'ї.

foto6kaminciszo.jpg (87.52 Kb)

Дуже стильне інтер'єрне дзеркало в дерев'яній оправі, якщо декорувати його камінчиками різного розміру, можна також використовувати черепашки.

foto7kaminciszo.jpg (65.93 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация