Название сайта

Як зробити свічку з шкарлупи яйця

svichka_z_yaycya_1_zastavka.jpg (397.83 Kb)

Якщо на Пасху Ви розписали гарно яйця і навіть шкода, що ця краса пропаде. Саме для цього випадку ми придумали для Вас вихід із ситуації. Із розписаної шкарлупи можна зробити свічку!

Робити це доволі просто, а ця гарна декорація залишиться з вами на довгий час, та буде служити гарною прикрасою на поличках Вашого дому. Або ж як звичайна, функціональна свічка в потрібні моменти.

Що потрібно для свічки в шкарлупі:

  • Парафін
  • Парафінові свічки в металевих формочках
  • Воскова свічка, або клей пістолет
  • Яйце
  • Натуральна нитка
  • Зубочистка
  • Воскові олівці (за бажанням)

Тож почнемо!

Спершу очистіть яйце від білка та яйця, зробіть форму для свічки, обломуючи шкарлупу, та зробіть знизу отвір. Просуньте нитку скручену в петлю крізь отвір та зафіксуйте зубочисткою. Важливий момент: перед тим як використовувати нитку, подивіться чи вона спалюється, а не плавиться – це важливо!

svichka_z_yaycya_2_praca.jpg (145.3 Kb)

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

Далі потрібно витягти тримач з парафінової свічки в металевій формочці, підставити його в яйце, тим самим закріпивши нитку та зробивши стійку опору для яйця. Цей тримач можна закріпити воском виливаючи його в яйце, або клеєм-пістолетом. Вилийте попередньо розігрітий парафін в формочку і якщо хочете побачити цікавий ефект, то до того як застигне парафін в яйці, розплавте над ним восковий олівець, за допомогою свічки, або запальнички. Таким чином розплавлений восковий олівець крапельками впадатиме в ще не загуснувший парафін і утворюватиме цікавий ефект. Або можете просто при застиганні парафіну розплавити олівець та забарвити зверху Вашу свічку. От і все!

svichka_z_yaycya_3_praca.jpg (161.23 Kb) svichka_z_yaycya_4_praca.jpg (151.12 Kb)

Також можна спершу взяти чисте яйце, видути жовток і білок, спершу зробити процедуру з наповненням свічки, а вже потім розфарбувати, наприклад, густими фарбами або просто олівцями.

svichka_z_yaycya_6_praca.jpg (159.03 Kb) svichka_z_yaycya_7_praca.jpg (180.91 Kb)

Творіть і експериментуйте, а головне отримуйте задоволення від Вашої роботи!

svichka_z_yaycya_8_praca.jpg (173.13 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация