Вироби з лампочок

virobizlapochok8

Вази для рослин і авторські елементи декору – це те, що можна змайструвати своїми руками з лампочок. Вироби з лампочок і оригінальні ідеї з даного матеріалу просто вражають.

virobizlapochok

Щоб зробити вазу, яку можна підвісити, зі старої лампочки вам знадобиться, власне кажучи, лампочка, ножівка по металу і плоскогубці. Є безліч способів вийняти серцевину з джерела світла. Тонкою ножівкою надпилюють цоколь по всьому колу. Разом з ним, по можливості, робиться надпил на самому склі. Потім плоскогубцями потрібно взятися за самий край цоколя і провернути, витягнувши середину з лампочки. Тепер потрібно акуратно видалити всі скляні осколки. В решту цоколя потрібно протягнути дріт. Залишилося тільки набрати води, посадити квітку і підвісити нашу саморобну вазу.

virobizlapochok2

Таким же способом можна виготовити ще одну вазу на підставці. Спосіб видалення середини такий же, як і в попередньому випадку. А саморобну підставку можна виготовити з пробки. Прикріпити її до лампочки можна спеціальним клеєм або силіконом. Така саморобна ваза буде стильно виглядати на будь-якому столі. Всі роботи потрібно виконувати з особливою уважністю, щоб не залишити жодного шматочка скла. Цей шматочок може потім доставити Вам багато неприємностей.

virobizlapochok3

Ось такі цікаві та креативні вироби можна зробити з лампочок, якщо підійти до цієї справи з нестандартного боку, включивши свою фантазію.

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

virobizlapochok7

Вироби з лампочок

virobizlapochok6
virobizlapochok9
virobizlapochok11
virobizlapochok10

virobizlapochok12
virobizlapochok13

virobizlapochok15
virobizlapochok16
virobizlapochok17