Який трендовий напій готують у блендері?

smuzi_vdoma_2

Серед популярних напоїв є один, що якихось 15 років тому ми навіть не знали. А тепер без нього важко уявити людей, які ведуть здоровий спосіб життя, особливих молодих. Для веганських закладів харчування це обов’язковий пункт меню.

Все це звісно ж про смузі! Напій втамовує спрагу, освіжає, наповнює організм вітамінами й оптимізмом. Нехитрий рецепт, більшість інгредієнтів доступні на ринках і у магазинах. Однак потрібна спеціальна техніка для ідеального приготування напою. Потрібен блендер для смузі, у якому буде вдосталь технічних та конструктивних особливостей. Про що йдеться? Давайте проаналізуємо.

Що потрібно врахувати обираючи блендер для смузі?

  1. Об’єм чаші. Смузі – це не кава: холодний напій, ще й коктейль наливають у чашки хоча б на 300 мл. Тому і ємність у блендері має бути не меншою. А якщо хочеться приготувати смузі не одній особі, то краще користуватись блендером хоча б на літр.
  2. Потужність. Її має бути вдосталь на подрібнення льоду чи дрібних кісточок у фруктах/ягодах. Якщо комусь ліньки чи немає часу виколупувати зайвий неїстивний вміст груш, а ядра ягід гранату взагалі не піддаються вилученню, то це лягає «на плечі» блендера. Точніше, на його ножі. А їх гострота і довжина мають значення, та не є вирішальними.
  3. Дизайн. Є люди, які у «високий сезон», тобто з кінця весни до початку осені, щодня готують собі смузі. Або й кілька разів на день. Бо це впливає навіть на настрій. Як і вигляд тої техніки, яку вони використовують. Якщо ж готують для дітей, то це ще один аргумент чому краще обрати блендер з яскравими кольорами. Крім того, він має бути зручним і впевнено кріпитись до поверхні присосками.
  4. Офіційний авторизований сервіс виробника у вашому місті. Кожна поважна фірма засновує у обласних центрах відповідні сервісні центри. Та до чого тут смузі? Справа в тому, що страви, де багато соків чи води (а напої – перш за все) створюють ризик затікання рідини у двигун вашого блендера. Це не катастрофічне потрапляння, та потребує втручання спеціаліста. Самотужки в домашніх умовах цим краще не займатись.

Якщо у вас немає спеціалізованого блендера, то варто розуміти: на ринку їх немає також. Бо виробники поки що не адаптовують свої вироби під цей напій і не позиціонують моделі блендерів як такі, що «підходять для виготовлення смузі». Однак експертами по такому питанню стали не лише працівників магазинів побутової техніки, а й працівники кафе здорової їжі. До речі, може у вас вдома вже є техніка, що здатна якісно виготовити смузі? Це може бути навіть комбайн з чашею для змішування. Якщо ви нею готували молочно-ягідні чи фруктові десерти, то вона, дуже ймовірно, підійде і для цього трендового напою. Смачного!