Якщо не вистачає місця для справжнього робочого столу, а без нього життя стає нестерпним? В такому випадку слід змайструвати підвісний секретер для саду!
Відкинуті дверцята дадуть змогу роздивитися, що сховано у шафі глибиною всього у двадцять сантиметрів. Якщо секретер прикріпити міцними шурупами, стіл може витримати достатнє навантаження.
Стільниця 80х40 см – для садовода це зовсім не мало, тож це справжнє робоче місце. А в шафі такого ж розміру та глибиною у двадцять сантиметрів можна сховати всі ті дрібниці, які завжди мають бути під рукою, хоча без цього сховища вони розкидані де завгодно.
Знадобиться:
Дошки з клеєної деревини, пилка, закрутка, шмерґелевий папір, шарніри, кільця з наріззю, гачки, карабіни, два ланцюги по 50 см, дві засувки, три шарнірних петлі, 24 шурупи 4х40 для складання корпусу та полиць, 8 шурупів 3х35 для складання задньої стінки, 15 шурупів 3х18 для стільниці.
Садовий секретер роблять з клеєної дошки завтовшки у 18 мм та завширшки 20 см. Перегородки та полиці зі струганої дошки завтовшки 18 м та завширшки у 10 см. Для задньої стінки та стільниці використовують планки завтовшки у 12 мм та завширшки у 4,4 см.
1. Дошки з клеєної деревини розпилюють у розмір та з’єднують шурупами. 2. По одній короткій дошці завширшки у десять сантиметрів (для полички) прикріпляють до довгої (для перегородки).
3. Дві створених Т-подібних деталі вставляють всередину корпусу та прикріпляють полиці зовні. 4. На зворотний бік корпусу накладають знизу та згори планки і прикріплюють їх до корпусу та стінок.
5. Складають стільницю з трьох опорних рейок та широких планок, у потрібній кількості. Перед тим відшліфовують опорні рейки та закругляють кромки. 6. Пригвинчують шарнірні петлі до торців опорних рейок.
7. Прикладають стільницю до корпусу та закріпляють петлі шурупами. 8. Кільця, за які чіпляється ланцюг загвинчують у стільницю та стінку корпусу. Приєднують ланцюг
9. Для утримання дверцят-стільниці на неї встановлюють дві засувки