Інтер’єр і дизайн кухні

inter1

Приватний будинок – це не тільки можливість оселитися всією сім’єю, але і оформити там все на свій смак. Зокрема це стосуватиметься і дизайну кухні.

Етап проектування кухні

Одним з найскладніших завдань в цьому процесі стане момент правильного планування і розташування всіх предметів. Потрібно буде продумати, як помістити стіл, стільницю для робочої зони та інші необхідні речі для кухонного побуту.

inter12

Для початку рекомендується взяти олівець, чистий аркуш паперу, і намалювати проект майбутньої кухні в приватному будинку.


Кожен будинок індивідуальний, тому і квадратура, а також форма приміщення кухні буде різною. Відповідно варіанти облаштування та дизайну можуть теж бути різними.

Вузька кухня

Цей варіант прийнято вважати найбільш незручним, адже при плануванні потрібно буде врахувати побажання, щоб у приміщенні збереглася атмосфера комфорту і затишку.

vuzka1

vizka2

Квадратна кухня

Якщо ваша кухня має квадратну форму, або принаймні наближена до неї – вам досить пощастило. У такому варіанті набагато легше розташувати всі предмети інтер’єру.

kvadratna

kvadratnka2
kvarat3

Прохідна кухня

Буває так, що в приватному будинку кухня може мати два входи і виходи, відповідно вона буде вважатися прохідною. В такому випадку вашим головним завданням буде чітко відокремити робочу зону. В такому плануванні кухонний стіл рекомендується поставити десь на межі кухні і коридорного приміщення.

prohidna