Название сайта

Інтер'єр і дизайн кухні

20 січня 2018 Дизайн інтер'єру

inter1.jpg (77.84 Kb)

Приватний будинок - це не тільки можливість оселитися всією сім'єю, але і оформити там все на свій смак. Зокрема це стосуватиметься і дизайну кухні.

Етап проектування кухні

Одним з найскладніших завдань в цьому процесі стане момент правильного планування і розташування всіх предметів. Потрібно буде продумати, як помістити стіл, стільницю для робочої зони та інші необхідні речі для кухонного побуту.

inter12.jpg (99.13 Kb)

Для початку рекомендується взяти олівець, чистий аркуш паперу, і намалювати проект майбутньої кухні в приватному будинку.


Кожен будинок індивідуальний, тому і квадратура, а також форма приміщення кухні буде різною. Відповідно варіанти облаштування та дизайну можуть теж бути різними.

Вузька кухня

Цей варіант прийнято вважати найбільш незручним, адже при плануванні потрібно буде врахувати побажання, щоб у приміщенні збереглася атмосфера комфорту і затишку.

vuzka1.jpg (61.9 Kb)

. . . . . .

vizka2.jpg (85.01 Kb)

Квадратна кухня

Якщо ваша кухня має квадратну форму, або принаймні наближена до неї - вам досить пощастило. У такому варіанті набагато легше розташувати всі предмети інтер'єру.

kvadratna.jpg (76.17 Kb)

. . . . . .

kvadratnka2.jpg (72.91 Kb). . . . . . kvarat3.jpg (98.46 Kb)

Прохідна кухня

Буває так, що в приватному будинку кухня може мати два входи і виходи, відповідно вона буде вважатися прохідною. В такому випадку вашим головним завданням буде чітко відокремити робочу зону. В такому плануванні кухонний стіл рекомендується поставити десь на межі кухні і коридорного приміщення.

prohidna.jpg (80.18 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация