Название сайта

Купуємо обігрівач

6 листопада 2017 Цікаві поради
obigrivach.jpg (31.07 Kb)

Зима вже майже на порозі і якщо вона буде морозна, то в квартирах і будинках не завжди буде комфортна температура. А ще прохолодно може бути на дачі... Напевно, добре було б мати в квартирі і заміському будинку хоча б один обігрівач на всякий випадок? Звичайно, такий спосіб обігріву далеко не найдешевший, з урахуванням плати за електрику, але, якщо в будинку є люди похилого віку або діти, економити не варто. Асортимент обігрівачів, які розміщені на полицях наших магазинів, досить різноманітний. То як правильно вибрати обігрівач? Надіємося, що запропонована інформація про різні види обігрівачів допоможе Вам зробити вдалу покупку. Розпочинаємо!

Загальне

Перш, ніж відправлятися в магазин за омріяною покупкою, потрібно правильно розрахувати потужність обігрівача, щоб купити саме ту модель, яка Вам потрібна. Потужність обігрівача залежить від площі приміщення. На 1 м2 потрібно 100 Вт потужності. Таким чином, якщо площа кімнати 20 м2, то потужність обігрівачів повинна становити 100x20 = 2 кВт.

Тепер звернемо увагу на типи обігрівачів. Вони бувають масляні, інфрачервоні, термовентилятори і конвектори.

Вдала покупка масляного обігрівача

maslyanii.jpg (43. Kb)

Масляні обігрівачі мають потужність від 0,3 кВт до 3 кВт.

Принцип дії такого обігрівача простий: в герметичному сталевому корпусі знаходиться мінеральне масло, яке повільно розігрівається до температури + 180 ° С.

Плюсом такого обігрівача можна вважати те, що після відключення він ще довго віддає тепло. А як недолік можна назвати повільне нагрівання: такий обігрівач досягає своєї робочої температури щонайменше через 10 хвилин після включення.

Існує кілька моделей масляних обігрівачів. Так, масляний обігрівач з вентилятором зігріває повітря відразу після включення, незважаючи на те, що ще не досяг робочої температури.

Є масляні обігрівачі зі знімними сушарками, що встановлюються зверху на корпус приладу. За їх допомогою можна швидко висушити білизну.

Деякі моделі масляних обігрівачів випускають з зволожувачами повітря. Таким чином, вони підтримують в приміщенні необхідний мікроклімат. А от вартість масляних обігрівачів невисока і залежить від кількості секцій в цьому побутовому приладі.

Правильно обираємо інфрачервоний обігрівач

infachervonii.jpg (33.27 Kb)

Інфрачервоні обігрівачі мають потужність від 1 до 2 кВт.

Принцип дії таких обігрівачів заснований на випромінюванні інфрачервоних хвиль (нешкідливих для людей) в діапазоні, наближеному до сонячного світла. Тепло в будинку підтримується за рахунок нагрівання повітря і предметів, розташованих в зоні дії інфрачервоних обігрівачів (наприклад, дивана, крісла тощо).

До переваг інфрачервоних обігрівачів відносять те, що вони починають обігрівати приміщення і предмети в ньому, відразу ж після їх включення (вже через 5 секунд). Крім того, такі обігрівачі мають захист від ударів та падіння (якщо їх хтось ненароком зачепив), а також функцію повороту до 90 градусів і дистанційне керування.

Якщо Ви вибрали інфрачервоний обігрівач, то врахуйте, що для нього потрібна професійна установка в приміщенні, так як його потрібно стаціонарно закріплювати на стіні або на стелі.

Вдала покупка термовентилятора

termoventilyator.jpg (30.08 Kb)

Термовентилятори мають потужність: від 1 до 2 кВт.

Усередині такого обігрівача знаходиться спіраль, яка розігрівається до температури + 130 ° С. Термовентилятори починають обігрівати приміщення відразу ж після включення. Всі моделі термовентиляторів мають перемикачі потужності і термостати.

До недоліків таких обігрівачів (в основному в старих моделях) відносять появу неприємного запаху в приміщенні, так як, розігріваючись до високої температури, спіраль виділяє запахи розпеченого металу. Але останнім часом в магазинах з'явилися моделі, в яких спіраль знаходиться в прошарках з кераміки, що виключає появу неприємного запаху. Ще один недолік термовентиляторів - вони "поглинають" кисень в приміщенні, яке обігрівають, тобто пересушують повітря.

Купуємо конвектор

konvektor.jpg (26.91 Kb)

Конвектори мають потужність: від 0,5 до 3 кВт.

При розігріві в конвектор знизу надходить холодне повітря, яке нагрівається, а потім зверху, через декоративну решітку в приміщення надходить вже теплим.

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

Переваги конвекторів в тому, що потік теплого повітря йде не вертикально, а паралельно підлозі, через що приміщення досить швидко наповнюється теплом. Конвектори мають плоску прямокутну форму і кріпляться на стіні за допомогою кронштейнів, тому практично не займають місця в квартирі. Але вони теж, як і тепловентилятори, "поглинають" кисень. А ще до мінусів конвекторів можна віднести і досить високу ціну.

Опис типів обігрівачів допоможе Вам зробити правильний вибір, адже найголовніше для Вас - комфортна температура в будинку. А для цього не забудьте ще й утеплити вікна і двері.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация