Обов’язкова садова техніка

sadova_tehnika

Красивий і доглянутий сад – результат тривалої і копіткої роботи. Одними лопатою, граблями і секатором тут вже не відбудешся. Професійний догляд вимагає не менше професійної техніки. На превелике щастя сьогодні виробники техніки роблять все для того, щоб спростити працю дачника. Ми розповімо, які гаджети повинні неодмінно бути на кожній садовій ділянці.

Додаток Parrot Flower Power App

dodatok

Для того щоб стати справжнім фахівцем у вирощуванні рослин, Вам буде потрібно всього лише завантажити безкоштовний додаток Parrot Flower Power App на свій смартфон, а також купити спеціальний пристрій Parrot Flower Power. Потім його треба просто «посадити» в горщик з рослиною або на грядку, а далі сенсор зробить все сам. Прилад вимірює вологість грунту, рівень освітленості і навіть насиченість землі добривами. Вся інформація зберігається в пам’яті Flower Power і по Bluetooth передається в додаток на Ваш смартфон або планшет. Так що стежити за інтенсивністю освітлення, температурою навколишнього повітря і вологістю ґрунту Ви зможете в режимі реального часу. Крім того, програма включає в себе базу рослин з рекомендаціями по догляду. База налічує більше 6000 рослин, тільки ось для того, щоб скористатися цією енциклопедією, необхідно знати англійську мову.

Дроворуб

drovorub

Щасливі власники заміського будинку або дачі з каміном чи лазнею знайомі з питанням заготівлі дров. Для того, щоб наколоти дрова вручну, потрібна неабияка сила, тому впоратися з цим завданням може далеко не кожен. Полегшує роботу дачника прилад під назвою дроворуб. Він зовсім нескладний в управлінні, з ним може впоратися навіть жінка, наколовши в короткий термін велику кількість дров. Раніше цей прилад використовували в основному на великих заводах для промислової заготівлі топкового матеріалу. Але сьогодні з’явилися компактні дроворуби, що ідеально підходять для дачних ділянок. Важливо, що робота з дроворубом набагато безпечніша роботи з сокирою. За 3 години з його допомогою можна наколоти дров на тиждень.

Бензокоса

benzokosa

Англійці кажуть, що ідеальним газон буде лише після 200 років постійної стрижки. Але ми впевнені, що за допомогою сучасних газонокосарок можна добитися відмінного результату в більш стислі терміни. Вибирати потрібно буде з трьох варіантів цього інструмента: тримера, мотокоси і, власне, газонокосарки.


Тример і мотокосу за допомогою спеціального ременя вішають на плече і працюють, утримуючи їх в руках. Однак у тримерів потужність менша, і траву вони ріжуть за допомогою жилки. Найкраще тримери підходять для нерівних газонів, а також для видалення трави і бур’янів під деревами. Вони найлегші з усіх видів подібної техніки.

Мотокоса видаляє рослинність ножами, вона потужніша, але і бензину витрачає більше. З її допомогою можна легко розправитися з товстими бур’янами і зарослями чагарнику.

Найгроміздкіший вид цього інструменту – газонокосарка. Вона являє собою своєрідний візок на колесах і підходить для великих ділянок без дерев і чагарників. Газонокосарки бувають бензинові або електричні, у кожної з них є свої переваги. Бензиновим інструментом можна дістатися до найвіддаленіших ділянок Вашого саду, вона косить з більш високою швидкістю. Зате електрична газонокосарка менше шумить, але при її використанні треба всюди носити за собою подовжувач, та й потужність, а як наслідок – швидкість, з якою вона справляється з травою, у неї трохи нижчі.

І нарешті, справжнє диво техніки – газонокосарка-робот. Про це можна тільки мріяти: Ви відпочиваєте – вона працює! Тільки ось ціна у подібних інструментів точно «кусається».

Побутова бензопила

benzopila

Бензопила – суто чоловічий інструмент. Однак на дачі вона зайвою зовсі не буде. Зрозуміло, господарські питання можна вирішити за допомогою ручної пилки, але розквитатися з хворими або сухими гілками набагато простіше з допомогою побутової бензопили. Сучасні бензопили легкі, компактні і зручні, але не надто потужні. В середньому інструмент можна використовувати близько 30 хвилин в день, але цього, як правило, вистачає. Для більш серйозних робіт (наприклад, спилювання дерев і будівельних робіт) потрібні професійні та напівпрофесійні інструменти.

Садовий пилосос

sadovii_pilosos

Виробники садової техніки роблять все для того, щоб ми сильно не напружувалися та не перепрацьовувалися. Садовий пилосос в присадибному господарстві з легкістю замінює граблі. Він легко змітає скошену траву, листя, бруд і навіть сніг. Як і газонокосарки, садові пилососи бувають електричними (менш гучні) і бензиновими (більш маневрені). Садові пилососи, в свою чергу, реверсують повітряний потік і можуть збирати сміття.

Плитка на сонячних батареях

plitka_na_sonyachnih_batareyah

Прекрасна альтернатива ліхтарикам – тротуарна плитка, яка живиться сонячною енергією вдень і світиться вночі. Ця автономна система працює сама, без проводів і вимикачів. А крім того, плитка надійна: по ній можна вільно ходити, їздити на машині і навіть заливати водою.

Ось така садова техніка зовсім би не завадила Вам на дачній ділянці, але бюджет для всіх ціх гаджетів знадобиться не маленький.