Речі, яким не місце у ванній кімнаті

vanna_kimnata_rechi

Ванна кімната – це те місце в будинку, яке завжди повинно перебувати в цілковитому порядку та чистоті (після кухні та спальні, зрозуміло). Тому, якщо у Вашій ванній кімнаті панує постійний бардак та безлад, а через розкидані речі і дрібнички Ви не можете спокійно дотягнутися до потрібних предметів, тоді терміново беріться за швабру, ганчірку і влаштовуйте генеральне прибирання. Але насамперед варто позбутися речей, які є в запропонованому списку! Тобто, як Ви вже зрозуміли, ми зараз поговоримо про речі, яким не місце у Вашій ванній кімнаті.

1. Аптечка

Експерти та фармацевти багато разів попереджали, що зберігати будь-які медичні препарати у ванній кімнаті категорично забороняється, однак багато людей наполегливо продовжують це робити. До того ж згадайте, коли Ви останній раз проводили ревізію в власній аптечці? Перевірте всі ліки найретельнішим чином і відправте у відро для сміття препарати із закінченим терміном придатності та вузькоспеціалізовані ліки, які Вам вже більше не знадобляться.

2. Декоративна косметика і засоби особистої гігієни

Те ж саме стосується засобів особистої гігієни та косметики. Якщо Ви помітили, що термін придатності давно минув, то сміливо відправляйте все у відро для сміття. Маски, скраби, гелі для душу і декоративну косметику, якою Ви давно не користувалися та у якої давно минув термін придатності, варто позбутися раз і назавжди, не задумуючись. Важлива порада: кисті для макіяжу необхідно регулярно мити в теплій, мильній воді і зберігати в сухому місці.

До речі, від коробочок та упаковок (якими б красивими вони не були) з-під мила, засобів особистої гігієни або декоративної косметики експерти теж радять позбавлятися. Мало того, що вони намокають і виглядають неестетично, так ще й показують, наскільки Ви неохайні. Тому, викидаємо все без жалю!

vanna_kimnata_rechi1

3. Зубні щітки

Ні, викидати відразу старі зубні щітки не варто! Але стоматологи настійно рекомендують запам’ятовувати, коли саме Ви почали користуватися новою зубною щіткою, і через три місяці її замінити і головне – обов’язково це робити!!! Але, якщо зубна щітка Вам потрібна для того, щоб чистити важкодоступні місця у ванній кімнаті, куди не можна дістатися звичайними пристроями, тоді Ви можете її залишити, але, звичайно ж, прибрати акуратно в шафу, де знаходяться інші гаджети для прибирання. В іншому випадку (якщо Вам не потрібні старі зубні щітки) – негайно їх викидайте, адже згодом на них будуть накопичуватися мікроби та бактерії.

4. Бритви і старі мочалки

Бритви з притупленим лезом взагалі не варто залишати у ванній кімнаті. По-перше, на них можуть паразитувати мікроби та бактерії, а по-друге, можна отримати так званий бритвенний опік. І те й інше дуже погано та небезпечно, тому викидаємо і замінюємо новими.


Про старі мочалки, думаємо, немає потреби й нагадувати. Лікарі звертають увагу на те, що на мочалках з часом теж накопичується безліч різних мікробів, і їх використання стає небезпечним. Тому, синтетичну мочалку для тіла необхідно міняти кожні три-чотири місяці.

vanna_kimnata_rechi2

5. Старі резинки для волосся і шпильки

Розтягнутим резинкам для волосся і шпилькам з облізлою фарбою також не місце у Вашій комфортній ванній кімнаті. Мало того, що через підвищену вологість на них можуть накопичуватися мікроби та бактерії, так вони ще й розкидані по всій ванній кімнаті, внаслідок чого приміщення виглядає неохайно. Для резинок можна виділити місце в загальній кімнаті або коридорі (помістити, наприклад, їх в скриньку або красиву коробочку, де будете зберігати всі дрібнички для волосся). Таким чином, Ви уникнете безладу і будете завжди знати, де знаходяться приналежності для волосся.

Парфуми

Здавалося б, що поганого в тому, якщо улюблений флакончик туаалетної води буде стояти на полиці у ванній кімнаті? Але парфумери запевняють, що вплив високих температур і вологості, які завжди присутні у ванній кімнаті, прискорюють процес руйнування молекулярної цілісності аромату. Тому, не дивуйтеся потім, чому запах так швидко вивітрюється.

Ось такі прості поради допоможуть утримувати Вашу ванну кімнаті у чистоті та порядку, тому варто вчасно позбутися усіх непотрібних речей і дрібничок.