Предмети інтер’єру для стильної та сучасної жінки

predmeti_intereru_dlya_zhinki

Якщо Ви вважаєте, що знаєте все про модні тенденції та актуальні напрями в дизайні інтер’єру, тоді подивіться, чи є ці речі в Вашому домі. Як стверджують експерти, наявність даних предметів свідчить про Ваш гарний смак і бездоганний стиль. Тож, список предметів інтер’єру, які повинні бути вдома у стильної та сучасної жінки.

Подвійні дзеркала

predmeti1

Дизайнери інтер’єрів довго сперечалися, чи повинні бути в квартирі великі дзеркала і в підсумку прийшли до єдиної думки, що так. І краще вибирати подвійні моделі, так щоб можна було побачити себе з усіх боків, коли Ви обираєте наряд.

Книги на відкритих полицях

predmeti2

Книги в красивих палітурках цінувалися завжди, проте останнім часом їх намагалися замінити всілякі електронні варіанти, але любителям паперових носіїв не варто засмучуватися. У новому сезоні книги знову повертають свої позиції і стають окрасою будь-якого інтер’єру. Розмістіть улюблені томи на відкритих книжкових полицях і насолоджуйтеся читанням.

Твори мистецтва

predmeti3

Натюрмортами і пейзажами, як запевняють дизайнери інтер’єрів, зараз нікого не здивувати. Однак не варто викидати картини, що дісталися від бабусі. Можливо, вони ще зіграють свою роль в найближчому майбутньому. Ну, а поки в центрі уваги залишаються оригінальні варіанти. Так, наприклад, нестандартні картини, які в одну мить перетворять Ваш інтер’єр, можна знайти у молодих, початківців-художників.

Кімнатні рослини

predmeti4

Ви здивуєтеся, наскільки швидко можна перетворити навіть самий сумний інтер’єр, використовуючи лише зелені рослини. В цьому сезоні варто звернути увагу на більш цікаві варіанти кімнатних рослин і прикупити філодендрон або слонове вухо. Не знаєте, що це таке? Тоді загляньте в найближчий квітковий магазин і оцініть красу даних рослин.

Зручна система зберігання

predmeti5

Якщо у Вас до сих пір предмети і косметика розкидані по всьому будинку, значить, Ви безнадійно відстали від життя. Адже, для того, щоб позбутися від безладу і знати, де шукати ту чи іншу річ, можна придбати спеціальні бокси, контейнери або пристосувати для зберігання старі плетені кошики, які знову увійшли в моду, дерев’яні коробки і т. д.

Функціональний торшер

predmeti6

Зручні і стильні торшери знову входять в моду. Фахівці в один голос твердять, що в новому сезоні слід змінити звичне освітлення на точкове і відмовитися від громіздких світильників на користь бра або торшера, які будуть давати м’яке світло саме там, де Вам потрібно в даний момент.

Декоративні подушки

predmeti7

«Подушок багато не буває!» – запевняли нас наші бабусі і мали рацію. Дизайнери інтер’єрів радять відмовитися від комплектів з однаковими орнаментами і кольорами, а віддати перевагу саме різній колірній гамі, різних розмірів і з відмінним декором. Але, все ж таки, потрібно стежити, щоб всі подушки гармонійно поєднувалися між собою, інакше замість стильного доповнення можна отримати щось незрозуміле та позбавлене смаку.


Аксесуари для подорожей

predmeti8

Сучасні жінки більше не відчувають необхідності довго залишатися на одному місці та з задоволенням подорожують по всьому світу. Тому, щоб не тягнути з собою в чергову країну гору валіз, намагаючись вмістити туди все найнеобхідніше, краще придбати спеціальні зручні аксесуари, які виручать Вас в будь-якій ситуації.

Сімейна реліквія або сувенір

predmeti9

Багато людей дбайливо зберігають речі, що дісталися їм у спадок від бабусь і дідусів, адже з ними пов’язана історія не одного покоління. Також з великою гордістю господиня будинку розповідає про якісь предмети та сувеніри, привезені з інших країн і пов’язані з ними приємні спогади. Це додає інтер’єру якусь родзинку і вказує на те, що господиня квартири має тягу до пригод.

Зручний килим

predmeti10

Стильний килим або килимове покриття створять затишок і зроблять інтер’єр набагато цікавішим. До того ж Вам не доведеться пересуватися короткими перебіжками в холодну пору року, якщо раптом у Вас не передбачена система теплої підлоги. Та й розташуватися на пухнастому килимі під час перегляду улюбленого фільму буде комфортніше і приємніше.

Ось такі прості та необхідні предмети інтер’єру повинні бути в кожної стильної і сучасної жінки