Робимо покупки правильно

shoping_golovna

Користь шопінг-терапії доведена, якщо Ви знаєте, як правильно робити покупки. Гарний настрій не можна купити, але можна відправитися за покупками і підняти його з допомогою шопінг-терапії! До цього процесу необхідно ставитися осмислено і дотримуватися нехитрих правил, які допоможуть Вам отримати справжнє задоволення від походу по магазинах. Про це і поговоримо!

Коли найкраще відправитися за покупками?

Почнемо з протилежного: неправильний час для покупок – вихідні та друга половина дня. Це стосується і класичного шопінгу, і звичайного походу за продуктами. Саме в цей момент в магазинах і торгових центрах збирається максимальна кількість покупців. У приміщеннях товпиться народ, панують спека і задуха, а черга в примірочну або на касу може розтягнутися на добрий десяток метрів. Крім того, є ризик, що яка-небудь більш спритна любителька шопінгу схопить прямо у Вас з-під носа останню пару елегантних туфель потрібного розміру або соковиту і свіжу свинячу вирізку.

Якщо є можливість, намагайтеся приділяти час для вибору потрібних покупок не на вихідних, а в будні або ж, якщо і на вихідних – в суботу та неділю, то в першій половині дня.

Якщо ж Ви можете відправитися по магазинах тільки в «годину пік», то краще візьміть з собою пляшечку води (допоможе пережити духоту) і плеєр з улюбленою музикою: все це налаштує на потрібний лад і подарує спокій навіть у найбільш людному магазині.

shoping2

Чи брати на шопінг чоловіка?

Залишіть сильну стать в спокої, особливо це стосується Вашого чоловіка або бойфренда, який вже мав необережність піти з Вами за покупками. Не мучте свого партнера питаннями: “Яка сукня Вам підійде, а яка – ні”. Це загрожує сварками і роздратуванням. Крім того, чоловіки втомлюються від походу по магазинах набагато швидше, тому не потрібно влаштовувати коханому тортури.

Постарайтеся вибрати те, що Вам потрібно, без його присутності. Замість того, щоб ходити за Вами по магазинах одягу, чоловік може відпочити в кафе або розважальній зоні – вона є практично в кожному торговому центрі. В крайньому випадку відправте свого чоловіка перекусити в ресторанний дворик.

Те ж саме стосується дітей. Малюки безумовно втомляться бродити по бутиках або чекати, поки мама вийде з примірочної, і почнуть вередувати, та навіть плакати. Тут теж прекрасно спрацює варіант з розважальною зоною: за окрему плату можна залишити дитину під наглядом на ігровому майданчику, де їй точно не буде нудно. Там грають інші діти, а це значить, що Ваш малюк обов’язково знайде нових друзів.

shoping

Використовуйте сучасні технології

Найцінніший помічник для любительки шопінгу – НЕ подружка, а смартфон. Його основним призначенням давно перестали бути повідомлення і дзвінки. Сучасний телефон успішно замінив купу корисних речей:

  • Плеєр. Навіщо тягати з собою купу дисків, коли можна завантажити всю колекцію музики прямо в смартфон? Улюблена музика створить гарний настрій, поки Ви будете ходити по торговому центру!
  • Калькулятор. Допомагає підрахувати, скільки Ви збираєтеся витратити на бажані покупки.
  • Список покупок. Можна складати шопінг-лист в нотатках або користуватися зручними додатками – і одним рухом викреслювати куплений хліб або шампунь.
  • Карта постійного покупця. Деякі з них можна не носити в гаманці, а завантажити прямо в смартфон. Щоб набрати бонуси за покупки, досить просканувати на касі штрих-код на екрані.
  • Карта місцевості. Навігатор підкаже, як дістатися до того чи іншого магазину, а деякі програми зможуть навіть зорієнтувати всередині гігантських торгових центрів!
  • Дзеркальце. В екстрених випадках його може замінити фронтальна камера в смартфоні.

  • Ліхтарик. Незамінна річ, якщо треба щось відшукати в бездонній дамській сумочці.

Загалом, використовуйте Ваш смартфон по максимуму: завантажуйте додатки, які виявляться Вам корисними, шукайте відповідні Вам програми лояльності – і шопінг стане не тільки приємнішим, але і вигіднішим.

shoping1

Як одягнутися на шопінг?

Ще одне правило успішного шопінгу – потрібно ретельно обміркувати свій гардероб перед походом по магазинах. І мова йде не про красу, а про зручність! Чи розумно надягати 15-сантиметрові шпильки перед двогодинним шопінгом? Можливо, краще надягти не настільки вражаючі, але набагато зручніші балетки, особливо якщо Ви думаєте приміряти нове взуття. Якщо Ви плануєте купувати одяг або нижню білизну – надягайте те, що легко і зручно знімається при примірці. Інакше у Вас піде набагато більше часу на покупки і Ви швидко втомитеся.

Обов’язково побалуйте себе

Зробіть перерву, відпочиньте і випийте чашку кави або чаю. По-перше, це додасть Вам сил для подальшого пошуку потрібного, а по-друге, підніме Вам настрій. Якщо похід по магазинах затягнувся, не забудьте про перекус – він врятує Вас і від втоми, і від поганого настрою, і від дратівливості, якщо у Вас не виходить знайти туфлі або пальто Вашої мрії. А якщо у Вас є достатньо часу, то поєднайте покупки з дозвіллям. Загляньте в розважальну зону торгового центру (ту саму, де Вас чекає втомлений від шопінгу бойфренд/чоловік/діти), сходіть в боулінг, пограйте в ігрові автомати з віртуальною реальністю або подивіться веселий фільм – кінотеатри є в багатьох торговельних центрах. Словом, зробіть все можливе, щоб отримати справжнє задоволення від походу за покупками.

Ось такі правила успішного шопінгу допоможуть Вам зробити вдалі покупки.