Як почистити газову плиту

gggaaaz

Плита – це найскладніша в догляді техніка на кухні, особливо, якщо вона газова. Адже на відміну від електричної, вона має пальники і ручки, які дуже швидко забруднюються жиром. Зачищати кожен кут різними хімікатами – та ще морока. Але ми спробуємо зробити ваше прибирання трішки простішим. Для цього й розповімо, яким способом найкраще почистити газову плиту.

Перш ніж приступати до генерального прибирання вашої газової плити, перекрийте кран подачі газу, надіньте гумові рукавички і дотримуйтесь нашої інструкції.

Покрокова інструкція чищення газової плити

Крок 1. Спочатку займемося чищенням решіток. Розведіть півсклянки соди з водою, щоб вийшла пастоподібна консистенція. Обробіть решітки і залиште них на кілька годин. Після такої обробки видалити жир і нагар з чавуну буде набагато легше.

1gaz

.

Крок 2. Зніміть також кришки конфорок і замочіть їх на деякий час в мильному розчині.

krok2

Крок 3. За допомогою сухої щітки або паперового рушника, очистіть плиту від поверхневих забруднень.

krok3

Крок 4. Займемося пальниками: зніміть їх, протріть вологою ганчіркою і переконайтеся, що нічого не заважає потоку газу. При необхідності прочистіть отвори голкою і поверніть пальники на місце.

krok4

Крок 5. Миємо поверхню плити розчином оцту, який допоможе впоратися з більшістю забруднень.

krok52

Крок 6. Окремо слід зупинитися на етапі чищення ручок газової плити, які так складно чистити через їх розмір. Якщо ручки знімні, то зніміть їх і замочіть на кілька годин в розчині оцту і води.

krok6gaz

Крок 7. Поверніть чисті решітки, пальники та їх кришки на місце і перевірте роботу плити.

krok_8gaz