Фігурна стрижка

golovna_potiparii

У наш час фігурна стрижка набуває популярності. Сьогодні створюються об’ємні садові скульптури і композиції з трав, квітів та інших рослин. Фігурна стрижка може стати вашим хобі на довгі роки, адже виростити дерево або кущ певної форми – справа не одного дня. Це справжнє мистецтво! І ми спробуємо допомогти вам навчитись фігурної стрижки рослин, аби ви отримали від процесу та результату максимум задоволення.

topitarii_4

. . . . . .

t19

Фігурна стрижка – це особливий вид садового мистецтва, дуже популярний в Західній Європі. Зараз існує велика кількість стилів підрізки. Насправді, неможливо створити бібліотеку методів стрижки, тому що кожен садівник вносить зміни у міру своїх можливостей і бажань.

topitarii_3

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

topitarii_6

Головне в цій справі – початок. Новачки найчастіше починають з того, що намагаються домогтися від куща форми кулі. А професіонали використовують для складних скульптур металеві рамки, які дозволяють їм отримати задумані форми з легкістю.

topitarii1
topitarii2

Звичайно ж, заняття фігурною стрижкою – не для всіх. Крім любові до клопіткої роботи і великого терпіння, людина повинна не боятися зробити безліч помилок на шляху до майстерності. Проте результати створення таких скульптур іноді бувають вражаючими.

topitarii5
topitarii7