Як правильно зберіати овочі та фрукти

yak_zberigati

Якщо у вас зіпсувалися за декілька днів ягоди, рано потемніли банани, це означає, що ви абсолютно не орієнтуєтеся в правилах зберігання овочів і фруктів. Але не переживайте, ми допоможемо вам розібратись у цьому питанні.

Перше правило, яке варто взяти до уваги: не купувати свіжі, фрукти і ягоди про запас. Велика їх частина не проживе на вашій кухні довше 2-3 днів. Винятком стануть коренеплоди: картопля, цибуля, часник і ін. У сучасних кухнях можна знайти багато висувних ящиків, в яких можна зберігати ці овочі.

kartoplya

Помідори теж не люблять холод, через декілька днів в холодильнику вони стають водянистими і втрачають свої смакові якості.

pomidori

Цитрусові, банани й огірки теж не варто відправляти в холодильник. Для огірків можна відвести спеціальний ящик, а фрукти прекрасно доповнять ваш дизайн.

citrus

В’язка бананів зможе протриматися до 7-10 днів якщо їх ніжки щільно обмотати поліетиленом. Запаси апельсинів доведеться загорнути в папір і скласти в сухий темний ящик.

banan

А ось ягоди не врятувати ніяк. Вони протримаються в холодильнику всього 2-3 дня, і тільки в немитому стані. Виняток становить твердий виноград, його можна сміливо залишити на 5-7 днів у щільному поліетиленовому пакеті із застібкою.

yagodi

Дивіться також: Як зробити тюльпан з паперу

Зрілі персики, груші та сливи відмінно себе почувають в холодильнику.

persiki

Самі невибагливі в питаннях зберігання фрукти – це яблука. Вони можуть зберігатися як на столі при кімнатній температурі, так і на верхній полиці холодильника.

yabluka

Зберігати ананас – справа не проста. Цукор в ньому завжди накопичується біля основи, тому, щоб солодкість поширювалася рівномірно, його доведеться постійно перевертати. Добре, що зберігати його можна як в холодильнику, так і при кімнатній температурі.

ananas