Название сайта

Як правильно зберіати овочі та фрукти

yak_zberigati.jpg (46.56 Kb)

Якщо у вас зіпсувалися за декілька днів ягоди, рано потемніли банани, це означає, що ви абсолютно не орієнтуєтеся в правилах зберігання овочів і фруктів. Але не переживайте, ми допоможемо вам розібратись у цьому питанні.

Перше правило, яке варто взяти до уваги: не купувати свіжі, фрукти і ягоди про запас. Велика їх частина не проживе на вашій кухні довше 2-3 днів. Винятком стануть коренеплоди: картопля, цибуля, часник і ін. У сучасних кухнях можна знайти багато висувних ящиків, в яких можна зберігати ці овочі.

kartoplya.jpg (27.81 Kb)

Помідори теж не люблять холод, через декілька днів в холодильнику вони стають водянистими і втрачають свої смакові якості.

pomidori.jpg (22.64 Kb)

Цитрусові, банани й огірки теж не варто відправляти в холодильник. Для огірків можна відвести спеціальний ящик, а фрукти прекрасно доповнять ваш дизайн.

citrus.jpg (115.46 Kb)

В'язка бананів зможе протриматися до 7-10 днів якщо їх ніжки щільно обмотати поліетиленом. Запаси апельсинів доведеться загорнути в папір і скласти в сухий темний ящик.

banan.jpg (.06 Kb)

А ось ягоди не врятувати ніяк. Вони протримаються в холодильнику всього 2-3 дня, і тільки в немитому стані. Виняток становить твердий виноград, його можна сміливо залишити на 5-7 днів у щільному поліетиленовому пакеті із застібкою.

yagodi.jpg (119.58 Kb)

Дивіться також: Як зробити тюльпан з паперу

Зрілі персики, груші та сливи відмінно себе почувають в холодильнику.

persiki.jpg (123.96 Kb)

Самі невибагливі в питаннях зберігання фрукти - це яблука. Вони можуть зберігатися як на столі при кімнатній температурі, так і на верхній полиці холодильника.

yabluka.jpeg (134.94 Kb)

Зберігати ананас – справа не проста. Цукор в ньому завжди накопичується біля основи, тому, щоб солодкість поширювалася рівномірно, його доведеться постійно перевертати. Добре, що зберігати його можна як в холодильнику, так і при кімнатній температурі.

ananas.jpg (86.51 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация