Название сайта

Поличка для взуття своїми руками

polichka_dlya_vzuttya.jpg (21.4 Kb)

Дерев'яні меблеві аксесуари здатні вписатися практично в будь-який інтер'єр. Вони практичні, естетичні, не дорогі. Для самостійного виготовлення взуттєвої полиці з дерева потрібно зовсім не багато матеріалів і прості інструменти.

Не обов'язково використовувати для виготовлення дерево, відмінно підійде фанера хорошої якості 150-200 мм завтовшки. Висота стандартних полиць для розміщення взуття близько 80 см. Глибина полиць повинна дозволяти зручно розташовувати черевики дорослого чоловіка, стандартно - близько 45 см.

polkadali.jpg (106.1 Kb)

Взуттєва поличка з картону

Цей варіант економічний, а простір для творчості досить широкий. Доступність і невисока ціна вихідного матеріалу дозволяє в процесі зносу легко замінити поличку на нову. Або картонний варіант підійде як тимчасовий.

polichka_z_kartonu.jpg (31.64 Kb)

Цікаво виглядає поличка, при виготовленні якої використані картонні трубки. Для роботи можуть підійти підручні засоби, такі як порожній циліндр, на який намотувалася харчова плівка, мотузка. Скріплювати можна клеєм, скотчем або скобами.

Картонні полички краще робити багатошаровими, склеюючи 2-3 листа між собою. Тоді матеріал не буде прогинатися під вагою взуття і довше прослужить. Не обов'язково використовувати картонні циліндри для стійок. Цілком можна всю конструкцію вирізати з плоского картону.

Полиці з піддонів

Піддони відмінно підходять для самостійного виготовлення меблів. З них можна придумати досить багато варіантів практичних і красивих полиць для взуття. Склавши 3-4 піддони разом, можна отримати цілком естетичну і красиву поличку для зберігання взуття.

Дивіться також: Меблі з дерев’яних піддонів своїми руками

Поличка для взуття з піддонів дуже практична і приваблива. Рекомендується розібрати піддон, обпиляти планки під необхідні розміри.

polichka_z_piddoniv.jpg (18.91 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация