Название сайта

Найкращі стилі для оформлення інтер'єру

stil_golovna.jpg (55.03 Kb)

Дизайн квартири є візитною карткою її господаря і виражає його смак, темперамент, характер та всю сутність. Тому, дуже важливо вибрати дизайн інтер'єру того стилю, який подобається саме Вам. Отже, розглянемо деякі з стилів.

Модерн

Цей стиль вражає своєю неповторністю і індивідуальністю рішень. Вільне планування приміщення наповнюється вишуканістю і химерністю ліній. Цей стиль характеризується великими віконними прорізами та багаторівневою підлогою (наприклад, ламінат та плитка одночасно). Культ краси і гармонії, природні мотиви, дивовижні декоративні елементи - цей дизайн інтер'єру дає можливість вивільнити всю свою фантазію.

modern3.jpg (33.64 Kb)

modern2.jpg (41.54 Kb)

modern1.jpg (31.74 Kb)

Мінімалізм

Даний стиль зустрічає нас своєю ясністю і граничною лаконічністю. Аскетизм, навіяний філософією сходу, допускає лише найнеобхідніші меблі, простоту контурів і максимум природного освітлення. Суворі геометричні форми аксесуарів, виконані в дусі експресіонізму, абстрактний живопис - все це мінімалізм. У всьому присутні почуття міри і функціональність.

minimalizm3.jpg (34.95 Kb)

minimalizm2.jpg (36.7 Kb)

minimalizm1.jpg (34.94 Kb)

Кантрі

У стилі кантрі переважають предмети побуту стилізовані під старовину. Плетені або дерев'яні меблі в поєднанні з тканинами з текстилю гріють своєю простотою і ненав'язливість. Тут використовуються тільки натуральні матеріали. Камін, який часто використовує в цьому дизайні інтер'єру, виконується з природних матеріалів: дерева і каменю, граніту або мармуру.

kantri2.jpg (50.52 Kb)

kantri1.jpg (42.61 Kb)

kantri3.jpg (59.3 Kb)


Арт-деко

Арт-деко відрізняється наповненістю елементами старовини і шедеврами мистецтва. Переплетення розкоші і екзотики, поєднання дорогих матеріалів - візитна картка цього «стилю зірок», який зародився на початку минулого століття.

art-deko3.jpg (40.58 Kb)

art-deko2.jpg (33.56 Kb)

art-deko1.jpg (59.66 Kb)

Хай-тек

Хай-тек - найбільш модний на сьогодні стиль. Цей стиль дизайну інтер'єру вміщає в собі абстракціоністські і сюрреалістичні картини, меблі, виконані з скла і хромованого металу. Різноманітність світильників дозволяє змінювати і моделювати простір. Дуже органічно виглядає тут сучасна побутова техніка.

hai-tek3.jpg (43.22 Kb)

hai-tek2.jpg (36.35 Kb)

hai-tek1.jpg (35.37 Kb)

Класицизм

Класицизму властива симетричність і точність. Консерватизм і деяка ваговитість цього стилю не допускають нічого різкого і кричущого. Нейтральні тони з відтінками коричневого або пісочного кольору, суворі меблі, інкрустовані слоновою кісткою - ось деякі відмінні риси класики.

klasicizm3.jpg (41.25 Kb)

klasicizm2.jpg (29.74 Kb)

klasicizm1.jpg (.27 Kb)

Кітч

Цей стиль можна розглядати як антипод класицизму. Тут немає нічого неможливого. Показове нехтуванння і презирство до будь-якого натяку на смак і стиль відрізняє цей дизайн інтер'єру. Він може поєднувати в собі різні напрямки, але дисгармонія і нігілізм присутні в кожній деталі побуту. Кітч наповнений дешевими підробками і яскравими ефектами.

kitch3.jpg (58.59 Kb)

kitch2.jpg (50.97 Kb)

kitch1.jpg (40.13 Kb)

Античність

Це слово асоціюється з давньогрецькою і давньоримською архітектурою. Стиль відрізняється цілісністю, гармонійністю і став прикладом для наслідування і певним еталоном для послідовників.

antichnist3.jpg (47.16 Kb)

antichnist2.jpg (51.45 Kb)

antichnist1.jpg (.13 Kb)

Романський стиль

Напрямок виник на початку минулого тисячоліття, і поклав в основу відродження давньоримських традицій. Для стилю властива присадкуватість в пропорціях, візуальне «обваження» будівель, і якась похмурість.

romanskii3.jpg (56.66 Kb)

romanskii2.jpg (45.16 Kb)

romanskii1.jpg (40.95 Kb)

Готичний стиль

Стиль виник в 13 столітті і повністю відбив сутність свого періоду. Готичний стиль виражений, в основному, в архітектурі (величезні декоровані вежі, вертикальні лінії), а також має виражені риси інтер'єру (це великі вікна, різнокольорові вітражі).

gotika3.jpg (50.89 Kb)

gotika2.jpg (39.91 Kb)

gotika1.jpg (47.29 Kb)

Ренесанс

Стиль епохи Відродження - прагнення до свободи. У будівлях того часу все говорить про це прагнення - просторі кімнати з плавними вигинами арок, майстерно виконані деталі, завдяки яким складається єдина картина.

renesans3.jpg (45.21 Kb)

renesans2.jpg (59.86 Kb)

renesans1.jpg (61.93 Kb)

Бароко

Напрямок виник в 18 - 19 столітті і відрізняється своєю неповторністю. Будучи дзеркальним відображенням свого часу, стиль увібрав в себе спосіб життя людей і неповторне почуття смаку. Риси його розмашисті, пишні, фантастичні, вичурні і вигадливі.

baroko3.jpg (44.4 Kb)

baroko2.jpg (68.51 Kb)

baroko1.jpg (55.  <script async src= Kb)" />

Рококо

Напрямок виник в середині 17 століття. У стилі реалізується весь політ фантазії людини, відхід від реальності в світ гри і міфів. Всі елементи інтер'єру легкі й витончені, красиві і декоративні, надзвичайно багатий орнамент.

rokoko3.jpg (78.31 Kb)

rokoko2.jpg (50.23 Kb)

rokoko1.jpg (46.29 Kb)

Як вибрати стиль для інтер'єру

Як бачите, стилів в інтер'єрі існує безліч. Це лише деяка частина з найбільш популярних. А якому стилю віддасте перевагу Ви? При виборі інтер'єру прислухайтеся до власної, особистої думки, але так само враховуйте світогляд Вашої родини.

На стиль дуже впливають всі предмети, що знаходять в будинку: вікна, сторони світу та інші тонкощі. Від того, якому із стилів Ви віддасте перевагу, потрібно організувати розташування всіх предметів, що будуть оточувати Вас протягом всього життя. Тому до питання інтер'єру необхідно підходити виключно грунтовно і серйозно, беручи до уваги дуже багато моментів.

Рекомендації по вибору стилю

  • Комфорт і затишок - найважливіші елементи будь-якого стилю.
  • Думка сім'ї - стиль повинен повністю відповідати манері всіх членів сім'ї.
  • Професійні консультації - зверніть увагу на думки професійних дизайнерів, перегляньте сучасні веб-ресурси і журнали.
  • Поєднання стилів різних зон - пам'ятайте, що в будинку повинна бути гармонія і не варто поєднувати непоєднуване.
  • Зрештою, довіртеся власному внутрішньому голосу.

Правильне і гармонійне оформлення стилю безпосередньо впливає на внутрішній настрій і на Ваш стиль життя в цілому. Пам'ятайте, що Ваш настрій залежить від Вас і місця Вашого перебування, а отже і стилю його оздоблення. Будьте індивідуальні і оригінальні!Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация