Чарівна підвіска з морських мушель

charivna_pidviska

Якщо ви провели свою літню відпустку на березі моря, то напевно привезли додому сувеніри у вигляді мушель. Ймовірно те, що по приїзді ви не змогли знайти їм застосування і відправили ці красиві штучки на горище. Саме час дістати їх звідти і перетворити в чарівну декоративну підвіску, яка прикрасить інтер’єр та поновить приємні спогади про літо. Повірте, морські мушлі можуть стати вишуканою прикрасою у вмілих руках!

Для роботи вам стануть в нагоді:

1. дерев’яна паличка; 2. лляна нитка; 3. клейовий пістолет (або звичайний тюбик з клеєм); 4. ножиці; 5. мушлі.

mushli_1

. . . .

Для початку поріжте нитку на відрізки. Приклейте кінець фрагмента нитки до внутрішньої поверхні мушлі. Потім – наступний фрагмент і наступну мушлю. Повторюйте ці дії до тих пір, поки ваш ланцюжок з мушель не досягне потрібної вам довжини. Спосіб з використанням клею позбавить вас від необхідності робити отвори в тендітних мушлях.

mushli_2

Після того як ланцюжки з мушель готові, прив’яжіть їх до палички вільними кінцями нитки. Скільки ланцюжків потрібно і який вони повинні бути довжини – вирішувати вам. Чим більше у вас мушель і терпіння, тим ефектніше буде виглядати ваша підвіска.

mushli_3

Останній крок – зробити ручку-кріплення, яку можна зробити також з нитки.

pidviska_mushel

Чарівна декоративна підвіска в морському стилі готова. Повісьте її в тому місці, де найчастіше спостерігається рух повітря: на балконі або поруч з вікном. Легкий подих вітру сколихне мушлі і ви почуєте приємний звук, що нагадує шелест хвиль.

more