Поробки з бананів своїми руками

ban4

Дуже часто хочеться прикрасити стіл чимось незвичайним і унікальним. Багато господинь до десертів подають фруктові нарізки. Більш оригінальною подачу солодкого салату зроблять вироби з яблук і бананів. Відмінна ідея – залучити до виготовлення їстівних фігурок дітей.

Дуже незвично буде виглядати виріб, зроблений з бананів в формі собачки. Такі фігурки легко можна зробити з малюками. Вони відмінно підійдуть для прикраси святкового столу.

Матеріали для виготовлення собачки з банану

– Банани;

– Горошини чорного перцю;

– Кілька зубочисток;

– Гострий ніж;

– Маркер.

Як зробити саморобку з банана в формі собчаки

За допомогою маркера слід розмітити місця, де у майбутньої собаки будуть лапи. Лапки краще розмістити на значній відстані один від одного. У цьому випадку собака буде краще стояти на поверхні столу або тарілки.

Читайте також: Лебедина вірність – робимо лебедів з паперу

Для більшої стійкості і впевненості вставляємо по одній зубочистці в кожну лапку. Якщо вони довгі, а лапи у собаки виходять короткі, то дерев’яну паличку можна зламати навпіл і вставити акуратно відразу дві частини.

Приступаємо до оформлення голови. Беремо другий банан і розрізаємо його навпіл. За допомогою фломастера позначаємо місця, де будуть вуха і очі. Роблячи вироби з бананів своїми руками, можна застосовувати будь-які підручні матеріали. Як правило, для оформлення очей використовуються горошини перцю. Щоб зробити собачці вуха необхідно надрізати шматочок банана посередині і витягнути акуратно половину м’якоті. З шкірки вирізаємо вуха. Вони будуть звисати, чого, власне, нам і потрібно було домогтися.

Для скріплення тіла і голови собаки вам стануть в нагоді зубочистки. Чим більше паличок в конструкції, тим вона буде стійкіша. Собачка з банана готова!

sobachka_z_banana

Цікаві ідеї поробок з бананів

ban7
ban6
ban5
ban1