Сережки, зроблені власноруч у подарунок

Красиві та цінні подарунки можна не лише придбати в магазині готовими, але й створити власноруч. Наприклад, сережки з натуральним камінням – красивий подарунок для дружини.

_serezh1

Якщо ви любите майструвати – спробуйте попрацювати і з ювелірними виробами, це насправді досить захоплююче хобі. Звичайно, укомплектована професійна ювелірна майстерня коштує досить дорого. Але в багатьох випадках, для занять ювелірною справою може вистачити і звичайних інструментів, які накопичились у домашній майстерні.

Тож, можна, наприклад, зробити красиві сережки з натурального каміння у подарунок любимій та економній дружині, якій сподобається як увага, так і заощадження сімейних коштів.

Сировину можна придбати через Інтернет, до її складу входитимуть срібний дріт, пакет зігнутих дужок з петельками, які називаються швензами, каміння (яшму, бірюзу, ялюорит, пресовану бірюзу). Якщо перерахувати та пару сережок, то матеріал обійдеться не дорожче 150-200 грн.

_serezh1_1

1. Асортимент ювелірних каменів, що є у продажу – досить широкий.

Зазвичай каміння реалізують вже з отворами, нанизаними на волосінь (1). Щоб зробити сережки, знадобиться всього два інструменти – круглогубці та бокорізи (2).

_serezh2_3

2. основні інструменти для найпростіших ювелірних робіт, це круглогубці та бокорізи. 3. Обрані пари камінчиків, швензи, підготований срібний дріт Ø 1,5 мм та інструменти.

Роботу починають з обрання пар однакових камінців (3). Срібний дріт легко згинається, без усілякий зусиль йому можна надати будь-якої форми. Відрізавши потрібний шматок дроту, згинають кінець під прямим кутом (4). Кінець дроту приміряють до отвору у камені (5), на кінці роблять петельку (6), відрізують, як треба та отримують детальку, яку вставляють у отвір у камені (7).

_serezh4_5

4. Розмір кінця срібного дротика, який загинають залежить від розміру камінця. 5. Якщо дріт трішки не підходить за діаметром до отвору у камінці, дріт підганяють.

Нанизують швензу, кінці детальки вставляють з двох боків у отвір та обережно обтискають круглогубцями (7). Тепер сережка готова.

_serezh6_7

6. Ось така деталька для кріплення швензи сережки має вийти. 7. Обтискати кріплення сережки слід акуратно, щоб не пошкодити камінь.

Незручно дарувати красиві прикраси без привабливої коробочки, але готові футлярчики теж є у продажу.

Після декількох успішних спроб у вас зникне проблема з подарунками для жінок.