Название сайта

Модне рукоділля - квілінг

17 жовтня 2017 Рукоділля
kviling_osnovna.jpg (59.05 Kb)

Наше шалене життя настільки затягує у вир подій, що часом у нас не вистачає часу на щось інше... на себе, або ж ми так вважаєм. На сьогоднішній день рукоділля стало настільки популярним, що багато хто захоплюється вишивкою хрестиком, бісероплетінням і плетінням стрічками. Зараз в інтернеті можна знайти настільки багато матеріалів по цікавій техніці - квілінг, що захопитися ним хочеться просто відразу. Можливо, багато хто навіть не чули про таке. Тому, ми з Вами постараємося виправити ситуацію і розберемо, що ж таке КВІЛІНГ!

Нова течія в рукоділлі

kviling1.jpg (52.37 Kb)

Квілінг - це специфічний напрямок в рукоділлі. Суть його полягає в тому, що за допомогою спеціальних паперових стрічок різної ширини, Ви виготовляєте бажані вироби. Отже, виріб, виконаний в цій техніці - це по суті - виріб з паперу.

Це заняття настільки швидко знайшло своїх шанувальників, що різноманітність виробів множиться з дивовижною швидкістю. Так, в техніці квілінг можна зробити метелика, квітку, скриньку, а крім того листівки, вазочки і навіть аксесуари.

kviling2.jpg (45.03 Kb)

Зараз в інтернеті можна знайти безліч зрозумілих інструкцій як зробити вироби квілінг. Основні технології виконання різноманітних малюнків - одні й ті ж, вони не змінюються, але от самі вироби, які можна створити із звичайних паперових стрічок все більше поповнюються. Тому, якщо пошукати, що ж можна зробити з квілінгу, то можна знайти безліч найрізноманітніших схем і для високоваліфікованих майстрів, і для початківців. Вироби в цій техніці виглядають настільки оригінально, що будь-яка така саморобка буде шикарним подарунком на свято або просто, щоб здивувати людину і зробити приємно.

Ми вже розібралися, що з паперу можна зробити все, що завгодно, тож давайте розглянемо кілька прикладів робіт, виконаних в цій течії.

Капелюшок з квілінгу

kapelyushok_kviling.jpg (40. Kb)

Якщо хтось думає, що капелюшок виготовити просто неможливо, то Ви глибоко помиляєтеся.

Для цього Вам знадобитися:

  • повітряна куля;
  • рулон туалетного паперу;
  • клей та газети;
  • папір в тон майбутнього капелюха;
  • паперові смужки.

Насамперед, потрібно створити каркас для майбутнього виробу. Для цього потрібно надути кульку і обклеїти її трьома шарами: спочатку туалетним папером, потім шматками газети і в кінці папером такого кольору, яким Ви бажаєте бачити капелюшок. Після цього потрібно почекати добу, щоб каркас добре обсох, і прибрати кульку.

На наступному етапі готуємо нижню частину капелюха з ватману і приклеюємо її до верхньої. Далі ми скручуємо за допомогою набору для квілінгу необхідну кількість смужок.

kapelyushok_kviling1.jpg (47.12 Kb)

Для верхньої частини у формі кола, а для нижньої у формі крапельки. Що нам потрібно зробити далі - наклеюємо скручені смужки на капелюх і при бажанні прикрашаємо квітами і листками, виконаними в цій же техніці. І наша капелюшок готовий! Такий аксесуар буде шикарно виглядати на Вашій донечці на будь-якому святі в школі чи дитсадку.

Метелик з квілінгу

metelik_kviling2.jpg (.92 Kb)

Перше з чим потрібно визначитися - це колір паперу. Далі, за допомогою інструментів для квілінгу скручуємо крила метелика від світлого до більш темного відтінку.

metelik_kviling.jpg (41.89 Kb)

Після цього скручуємо дві спіральки і робимо з них довгасті рулончики. Склеюємо два рулони разом - це буде тулуб метелика. На закінчення прикріплюємо за допомогою клею два великих і два маленьких крильця, додаємо вусики і отримуємо готового метелика - чудовий подарунок зроблений своїми руками.

Квіти з квілінгу

kviti_kviling1.jpg (65.73 Kb)

Якщо хтось думає, що квіти робити дуже складно, то, мабуть, можна з цим посперечатися. Звичайно, роблячи це перший раз, вибирайте квіти менш складні у виконанні. Оскільки, наприклад, тюльпан зробити набагато легше, ніж троянду. Але в принципі все можливо. Адже хороша техніка виконання приходить тільки з досвідом і з помилками. Але, якщо Ви недавно зайнялися цим напрямком в рукоділлі, то спробуйте зробити просту квіточку.

kviti_kviling2.jpg (70.85 Kb)

Для цього Вам не знадобитися щось особливе і якісь спеціальні навички. Вам потрібен буде тільки набір паперових смужок і клей. Спочатку Вам необхідно буде зробити листочки. Ви просто накручуєте кружечки зі смужок паперу за допомогою інструментів і надаєте їм форму пелюсток. Серединку квітки ми робимо з закручених смуг круглої форми.

А далі Ви можете тасьмою з тих же папірців надати квітам бажаної форми.

Скринька з квілінгу

skrinka2.jpg (31.56 Kb)

Крім квіточок, листівок, капелюшків можна зробити шикарну скриньку з паперових скручених стрічок. Вона виглядає просто чудово і буде прекрасним подарунком для будь-якої дівчини і жінки. Якщо Ви зробите своїй мамі, сестрі або подрузі такий подарунок, то вони будуть не тільки здивовані, а й просто щасливі Багато хто, тільки побачивши таку скриньку, подумають, що змайструвати її просто нереально. Але це не так, оскільки Вам для роботи потрібні все ті ж матеріали і інструменти.

skrinka_1.jpg (52.26 Kb)

Для її виготовлення Вам знадобитися якась основа - кругла або квадратна, дивлячись якої форми виріб, Ви хочете отримати. Далі потрібно буде накрутити все ті ж смужки з паперу та приклеювати їх одна до одної. Прикрасити можна найрізноманітнішими квітами і метеликами, сердечками і крапельками.

Сподіваємося, Ви переконалися в тому, що техніка квілінгу досить популярна серед молодих, творчих людей. Це не настільки складно, як здається на перший погляд. Тому, якщо хочете спробувати створити свою першу саморобку, наберіться впевненості. Все у Вас вийде, а детальні схеми, знайдені в інтернеті, Вам в цьому допоможуть. Квілінг - це модно і сучасно! Удачі!Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация