Акварель сама по собі дуже різнобічна техніка, також вона вимагає сміливості при роботі з нею та яскравих кольорів (яскраві кольори при роботі на мокрому холсті, використовуються через те, що вода дає насиченість, то при висиханні та барвистість зникає на пару тонів – тому треба не боятись “вдаватися в колір”).
Тож почнемо!
Спершу зробимо рисунок.
. . . . . . . . .
Далі потрібно змочити окремі участки водою, можна і весь холст, але слід пам’ятати, що акварель на змоченому папері дуже розтікається. Тому як Ви не впевнені, що у вас вийде не чітко намалювати, токраще змочувати окремі ділянки і постіпово заповняти їх кольором. Пороте не бійтеся експерементувати. Бо якщо будете більше малювати, то звісно ж, буде краще виходити!
Набирайте колір, небійтеся змішувати і експерементувати і починаємо заповнювати місця, змочені водою
Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду
Можна робити поетапно. Тобто спочатку ввести самі світлі тони, а потім при висиханні вводити насиченіші кольори, або ж образу вдаватися в колір.
. .
Також, коли фарба з водою висохла, а Вам здалося що на зображення можна було б додати ще якогось кольору, то це варто робити розведеною аквареллю з водою (3070 -води) і, ніби прокапуючи на полотно, залишати горбинки води до повного висихання.
. . . . . . . .
Також можна допрацювати і з меншою кількістю води на сухому холсті.
І допишемо привітання, якщо це листівочка. Творчих успіхів!