Можливості сучасних телевізорів

tv1

Наразі, складно знайти оселю, де б не було телевізора. Багато господарів не обмежуються одним ТВ, розміщуючи електронні пристрої на кухні, в залі та у дитячій кімнаті. Виробники постійно впроваджують нові технології, розширюючи асортимент, щоб користувачі змогли легко підібрати необхідну модель. Разом с кількістю зростають в можливості. Що ж можна зробити за допомогою сучасного телевізору SmartTV.

Можливості SmartTV

SmartTV – це не просто телевізор, це багатофункціональна машина з виходом до мережі інтернет, можливістю дивитися улюблені YouTube канали та слухати музику без інших додаткових пристроїв. Серед багатьох можливостей можна виділити:

перегляд прямого ефіру кращих світових каналів у найкращій якості (це стає можливим завдяки послугам цифрового телебачення від операторів кабельного ТВ та інтернет-провайдерів);

вільний інтернет серфінг;

перегляд улюблених телепередач та серіалів у записі;

різноманітні ігри та функція караоке.

Отож, кожен член родини, зможете знайти для себе улюблену функцію.

Як обрати сучасний телевізор

Перш ніж обрати пристрій для оселі, варто визначитись з бюджетом та можливими габаритами. Останній пункт перш за все залежить від розмірів кімнати, де буде розміщуватись панель. Рекомендована відстань від очей людини до екрану становить:

2,5 метра для моделі з діагоналлю 32 дюйма;

2,7 метрів – для 37;

3 м. – для 40;

4 м. – для 50.

Телевізори з більшою діагоналлю рекомендується тільки для дуже великих осель і рідко використовуються у побуті.

Ще один важливий параметр – це роздільна здатність екрану. Чим він вищий, тип ліпша якість зображення, та тим менше навантаження на органи зору. Наразі, рекомендовано обирати панелі формату Ultra HD (4K). Проте, якщо є бажання зекономити, а розмір пристрою не перевищує 32 дюйми, підійде і стандартний FullHD.

Особливу увагу слід приділити пристроям с трохи вигнутим екраном. Вважається, що саме такі ТВ можуть забезпечити повноцінне занурення. Крім того, доволі часто, вони доповнюються функцією 3D та спеціальними окулярами. Безперечно, такі сучасні моделі – ідеальне рішення для систем домашнього кінотеатру. Проте, слід бути уважними. Дивитися такі телевізори під кутом неможливо. Перед придбанням телевізору, бажано подивитись на нього в дії. Яскравість кольорів, якість звуку, можливості налаштування – все це повинно задовольнити ваші вимоги. Тільки так ви зможете отримати максимальне задоволення від використання SmartTV.