Новина про відхід Zeus https://whoiszeus.com.ua/ зі світу кіберспорту стала громом серед ясного неба для шанувальників і всіх, хто стежив за його успіхами.
Стосунки з сім’єю і становлення особистості
Данило Тесленко (справжнє ім’я героя) народився 8 жовтня 1987 року в Харкові. Захоплення комп’ютерними іграми почалося в ранньому віці. Однак, його батьки не перешкоджали захопленню сина. Батько – бізнесмен, працював у сфері продажу автомобілів. Це дало змогу закривати потреби сім’ї в такі складні часи та подарувати синові те, чого не було в інших дітей – свободу вибору. Відвідування комп’ютерних клубів було недешевим задоволенням і відбувалося, здебільшого, вночі. Батьки дали дитині можливість реалізуватися.
Ось що про батька говорить сам Данило:
«Мій тато – дуже мудра людина. Він знав, що треба підтримувати мій вибір і не забороняти робити те, що мені подобається і те, що виходить».
На одному з етапів життя, у гравця був вибір: йти в інститут чи грати в CS. Його тато сказав тоді, що навчання в університеті не дасть бажаного результату, є ризик даремно витратити час, не маючи гарантій. Наставник порадив прислухатися до своєї інтуїції та рухатися в обраному напрямку. Тільки це здатне виправдати витрачені сили і час.
Незважаючи на свій успіх, Данило все життя з теплом відгукується про рідних, які були поруч у важкі хвилини його долі.
Вони розуміли, що всі тенденції світу ведуть до глобалізації діяльності, а тому бачили майбутнє сина у світі кіберспорту. Такий підхід дозволив герою вже в юному віці отримати необхідний досвід і вибудовувати стратегію переможця.
Причини відходу з кіберспорту
Після участі в “StarLadder Berlin Major 2019” і отримання статусу легенди, гравець заявив, що не шкодує про свій шлях, але прийшов час змінити пріоритети:
«Я відчув, що настав час. Пора закінчувати свій ігровий шлях через 20 років. Втомився я, друзі. Втомився 20 років сидіти за комп’ютером і тренуватися щодня. Більше не відчуваю тієї енергетики, яка була в мене раніше, щоб сидіти в ролі капітана, набивати багато фрагів, вести за собою команду. Не можу сказати, що я відчуваю, що вже прям жахливо граю. У принципі, зіграв непогано на цьому турнірі. Не круто, але й не погано».
Молодий чоловік заявив, що відчуває свою місію, у цій сфері, виконаною. Він і далі планує літати з командою на турніри, щоб підтримувати хлопців. Але більше не відчуває бувалої тяги до лідерства:
«Я відчуваю, що в даний момент так буде краще для мене, а на дистанції буде краще команді. Тому що команді потрібен новий, свіжий і молодий капітан».
Його стійкість духу і незламне прагнення до перемоги допомогли йому стати багаторазовим чемпіоном світу зі своєю командою “Народжені перемагати” і лідером “Мажора” м. Краків у складі “Gambit Gaming”. Однак адреналін і колишня енергія більше не змушують його очі сяяти.
У гонитві за титулами та славою, кіберспортсмен залишив невтіленими безліч своїх бажань. Прийшов час це виправляти. Обзавестися своєю сім’єю Данило поки не встиг. Однак, відомо що у спортсмена є дочка Христина.
Соціальні мережі Тесленка містять фотографії з подорожей, з дочкою, батьками, а також таємничою дівчиною. З приводу останньої, офіційних заяв поки що не було. Однак, все говорить про те, що спортсмен зумів знайти баланс у житті та продовжує досягати своїх цілей.
Герой вирішив, що настав час передавати досвід і втілювати свої мрії в реальність. У зв’язку з цим, було засновано академію кіберспорту, де він ділиться своїми знаннями з підростаючим поколінням.
Для тих, хто бажає увібрати знання від легенди, але не може з якихось причин відвідувати його школу, Данило веде свій канал “ZEUS Cyber School”. Там він ділиться усіма нюансами, які призводять до перемоги в грі КС. Навчання проводиться у форматі демонстраційних ігор та інтерв’ю.
У 2019 році вийшла друком книга одного з найкращих капітанів світу з гри “Counter-Strike” – “Всупереч. Шлях до перемоги”. Там спортсмен вивів назовні всі таємниці. Він описував не тільки процес гри, а й різні життєві ситуації, свої емоції, страхи і сумніви, життєві труднощі і все, з чим йому довелося зіткнутися протягом 20 років у світі комп’ютерних ігор.