Як підтримують тишу в домівках, повних техніки?

navushniki

Комп’ютер, телевізор, смартфони – все це зашумлює побут. Та клин клином вибивають, відтак підкажемо техніку, що допомагає вдома дотримуватись тиші.

Дротові навушники

Більшість сучасної техніки, на якій можна переглядати щось, має динамік і разом з тим, до неї можливо підключити навушники, до прикладу ось тут – https://comfy.ua/ua/nayshniki/ є багатий вибір. Саме вони і є «ключем» порозуміння між бажанням однією людини розважитись та бажанням іншої перебувати у тихому помешканні. Розглянемо різновиди навушників та способи їх підключення до побутової техніки. Почнемо з тої, що перш за все призначена для відтворення звуків, робить це гучно і якісно, – аудіоцентри. У більшості з них є так званий «вихід 3.5» чи у народі ще відомий як «мініджек». Це стандартне гніздо для навушників. Якщо ви запам’ятаєте одну з цих назв, то у будь-якому магазині знайдете ті, що підійдуть. Майте на увазі: які б переваги вас не спонукали обрати ту чи іншу модель, у дротових є оди величезний недолік – це довжина кабелю. Він «прив’язує» людину до місця розташування габаритної домашньої техніки. Це можна вирішити окремо докупивши перехідник і кабель бажаної довжини.

Бездротові (безпровідні) навушників.

Достатньо знати їх три різновиди:

  • Бездоротові гарнітури
  • Власне навушники
  • Багатофункціональні навушники

Перші є додатком до телефонів та смартфонів і дозволяють хіба що відповідати на телефонний дзвінок чи завершувати його не тримаючи телефон в руках. Має вбудований мікрофон. Ґаджет є популярним серед водіїв та людей, які вирішують багато справ одночасно. Тому його ще називають «вільні руки». Вдома стане у пригоді на кухні, адже готування їжі можна поєднати з довгими теревенями. Зазвичай вони малопомітні, між собою та мікрофон поєднані кабелем.

Другий різновид бездротових може не мати мікрофона, зате є більше кнопок. Ними керують для перемикання чи зупинки музики/відео. Ними користуються меломани, слухачі аудіокнижок чи любителі переглядати кіно. У них значно вищі показники передачі звуків, є моделі з регулятором басів. Пригодиться тим, кому не достатньо «вільних рук», а потрібно те, що якісніше передає звук з телевізора чи комп’ютера. На ринку цей різновид не надто популярний, бо затребуванішими є ті, у яких поєднали різні можливості.

Гібридні мають і мікрофон, і кнопки для перемикання, і кнопку початку/припинення телефонної розмови. Поєднуються з телевізором (більшістю моделей smartTV), іншою технікою. Здебільшого це «обручі», що впевнено тримаються на голові. Також сюди відносяться найбездоротовіші та найхітовіші зараз ейрподси. Серед гібридних важче знайти гарні передавачі звуків. Однак це виграшне рішення, коли є бажання мати вдома і засіб «тихого» перегляду відео, і засіб зручніших телефонних розмов.

Що потрібно знати про бездротові навушники?

Передусім пам’ятати, що у них є акумулятор, тобто потребують підзарядки. Вкрай рідко у комплекті до них є зарядний пристрій, бо здебільшого хіба кабель до нього (microUSB чи type-c). А ще потрібно знати такий різновид бездротового зв’язку як Bluetooth (блютуз). Саме з його допомогою поєднують навушники з ноутбуками/телевізорами. Але це тема для іншої статті.