Як цікаво провести час з дитиною

380165688_707714754024435_7566084132131678114_n

Батьківство — завдання не з простих. Фактично, це робота, на якій ніколи не буває вихідних та відпусток. Батьки несуть відповідальність за те, якими людьми стануть їхні діти в майбутньому. Задля того, аби малюк виріс гідною особистістю, важливо не тільки розвивати його інтелектуально, але й духовно. Тут у нагоді стане спільне проведення часу з мамою і татом. Однак знову проблема: а як провести час з дитиною, щоб цікаво було не тільки дорослим, але й малим? Зараз ми поділимось з вами варіантами креативного та веселого дозвілля!

1. Приготуйте піцу разом

Цей варіант — ідеальне поєднання корисного з приємним. Чи легко батькам делегувати дітям якісь важливі та серйозні завдання? Ймовірно, що ні. І це абсолютно зрозуміло, адже вони остерігаються потенційного провалу і наслідків, які він може спричинити. Нерідко в дорослому віці такі діти неспроможні робити навіть базові речі виключно через те, що їм не давали можливості спробувати.

Тому, радимо вам провести вечір з дитиною за приготуванням піци. Головне — дайте їй свободу дій. За допомогою такого, здавалося б, простого процесу, дитина вчиться брати на себе відповідальність та виконувати прості задачі. Приємним бонусом стане результат такого проведення часу — смачненької піци.

Попередня активність плавно перетікає в наступну, а саме — спільний перегляд фільму або мультфільму. Це доволі цікавий варіант проведення часу з дитиною, оскільки він не тільки про беззмістовне споглядання, а про аналіз та дискусію. Річ у тому, що на прикладі героїв кіно та мультфільмів, батьки можуть пояснити дитині якісь базові норми поведінки в суспільстві, розтлумачити поняття моральності та аморальності, добра і зла, любові та ненависті.

За допомогою кінематографу ви маєте змогу зрозуміти життєві орієнтири дитини, і вчасно направити її в правильне русло. Крім цього, подібна практика є доволі ефективною з підлітками також. Спільний перегляд серіалу або фільму допоможе вам зблизитись, що є надзвичайно важливим під час перехідного віку.

3. Командні ігри

Ще один варіант, як гарно провести час з дитиною — це участь у командних іграх. Ви можете обрати будь-що: «Еліас», «Твістер», футбол або будь-яку іншу гру, яка вам до душі. Під час ігрового процесу ви навчите дитину працювати в команді та проявити свої лідерські якості. Ну і певна річ, ви чудово проведете час разом, оскільки ігри — це завжди емоції.

4. Влаштуйте день розваг

Тут все доволі просто. Влаштуйте свято для своєї дитини: відвідайте кафе, зоопарк або кінотеатр. Найголовніше — дослухайтесь до бажань вашої дитини. У цьому випадку важливо, щоб вона розуміла, що її думка важлива.

5. Сімейна фотосесія

Хочете гарно провести час з дитиною і закарбувати ці спогади — влаштуйте сімейну фотосесію. Це ідеальна можливість зблизитись з рідними і просто побешкетувати.