Название сайта

Як вибрати соковижималку

sik_apelsin.jpg (86.85 Kb)

Вибір соковижималки залежить від того, наскільки часто ви збираєтеся використовувати цю техніку - кожен день або тільки в сезон заготівель, і скільки соку вам потрібно віджати зараз. Якщо у вас дача і неймовірні врожаї яблук, смородини та інших ягід, варто подумати про потужну машину. Ну а якщо вам потрібно всього лише один-два літри соку, нехай навіть кожен день, навряд чи варто розщедрюватися на дуже продуктивний агрегат.

fresh_sik.jpg (.19 Kb)

Універсальні соковижималки бувають двох видів: відцентрові і шнекові.

Відцентрова соковижималка

З її допомогою можна отримати сік практично з будь-яких фруктів, ягід і овочів. Принцип роботи відцентрової соковижималки досить простий. Через спеціальний отвір ви засипаєте фрукти, вони потрапляють на терку. Натерта м'якоть відокремлюється від соку. Після того, як ви відіжмете кілька склянок соку, вам доведеться зупинити машину і викинути м’якоть.

При виборі відцентрової соковижималки зверніть увагу на потужність її електродвигуна. Вона коливається від 250 до 1300 Вт. Чим потужніша машина, тим вона більш продуктивна. Швидкість обертання агрегату зазвичай буває від 8 до 10 тисяч обертів на хвилину. Важливо, щоб у моделі, яку ви вирішите купити, було кілька швидкісних режимів.

centrobizhna.jpg (259.75 Kb)

Шнекова соковижималка

Така соковижималка містить один або два паралельних шнека. Такий пристрій дозволяє давити сік не тільки з соковитих овочів і фруктів, а й із зелені: листя капусти, салату, кропиви, шпинату. Спочатку шнек перемелює овочі та фрукти в кашку, потім пресує її, видаючи сік .

До речі, з її допомогою можна зробити також пюре для дитячого харчування. Вона працює на повільних оборотах і менш галаслива. Апарати з двома шнеками мають також додаткові функції: вони можуть перемолоти кавові зерна або крупи, горіхи.

shnekova.jpg (35.6 Kb)

А може, краще комбайн?

Якщо ви робите заготовки на зиму, можливо, вам вигідніше купити не окрему соковижималку, а відразу цілий кухонний комбайн, до складу якого входить і соковижималка. Вибір комбайнів величезний. Вони можуть бути укомплектовані як шнековими, так і відцентровими соковижималками. Така машина - незамінний помічник на кухні.

kombain.jpg (132.71 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация