Зимове весілля: поради по організації

zimove_vesillya

У більшості випадків закохана пара вважає за краще одружитися в літні та осінні місяці. За статистикою на зимовий період припадає лише 10% весільних урочистостей. Причина криється в тому, що весілля взимку найчастіше проходить в банкетному залі ресторану і молоді не мають уявлення, як зробити подію креативною та оригінальною. Проте, навіть зимову весільну церемонію можна провести надзвичайно красиво.

Проявляємо креативність: цікаві ідеї зимового весілля

vesillya1

Природно, перше питання: де ж провести торжество? Найбільш поширений оригінальний варіант – ближче до природи, в лісовому пансіонаті або заміському котеджі, щоб гості могли не тільки бенкетувати за столом, а й весело провести час.

Особливо барвистим стане свято, якщо створити відповідну атмосферу – прикрасити свічками камінний зал, оформити стіл в зимовому стилі, для оформлення залу використати соснові гілки, шишки, різдвяні віночки, різні в’язані речі та аксесуари. Як ніколи вдало підійдуть сніжинки та новорічні вогники – адже це обов’язкові атрибути зимових свят, а Ваше весілля – це також свято.

Необхідно подбати про сценарій зимового весілля. Наприклад, злегка підправити одну з казочок, дія якої відбувається в лісі. Це може бути звичний новорічний сюжет, знаменитої «Снігуроньки» або «Дванадцять місяців». Бажано, щоб частина дії проходила на природі і в цьому дійстві обов’язково брали участь гості.

Втім, якщо серед знайомих молодої пари немає людини, здатної створити шедевр, можна використовувати популярні ігри. Відмінною розвагою стане будівництво сніжної фортеці, в якій захована прекрасна принцеса (наречена), а відважний принц (наречений) з армією воїнів повинен врятувати кохану з полону. При цьому допускається не тільки пряма атака на сніговий замок, але і викуп, що супроводжується виконанням спеціально підготовлених завдань.

Звичайно, потрібно заздалегідь попередити всіх запрошених, щоб вони захопили змінний, теплий одяг, який зможуть одягнути під час театралізації. Зимові холоди – підступна річ. Часом весільні торжества тривають до самого ранку, і необережний гість може постраждати від сильного морозу.

Мало оформити для зимового весілля банкетний зал, необхідно подбати і про транспорт для молодят. Найоригінальніше рішення, відправитися з РАГСу до обраного місця торжества на теплій та затишній кареті, а як бюджетний варіант – санки, в які запряжені білі коні.

Весільний наряд нареченої та нареченого

naryad_molodyat

Якщо торжество заплановано на найхолодніший період, доповніть Вашу сукню вовняною або хутряною накидкою. Цей аксесуар не тільки зігріє Вас на прогулянці, але і пом’якшить образ в цілому. Актуальним протягом останніх сезонів залишається і мереживо. Ажурні аксесуари або вставки на плаття зроблять наречену справжньою Сніговою Королевою.

Царської пишноти можна домогтися, використовуючи в образі дорогі щільні тканини: парча, креп або оксамит. Ці матеріали не підійдуть для літнього сезону, але для зимового весілля – це відмінне рішення. Доповнити образ рекомендуємо муфтою, хутряною накидкою і елегантними рукавичками. Так наречена перетворюється в царицю, яка зійшла з полотен художників XIX століття.

Любителям етніки радимо використовувати пухову хустку і навіть валянки. Зимовим варіантом фати може виступити легкий капюшон в ретро-стилі. Такий вибір не тільки зігріє і вбереже від можливого снігопаду, а й збереже зачіску. Фата також може бути доповнена сяючими стразами по всій довжині або кріпитися блискучим гребінцем.

Важливим атрибутом весілля є букет нареченої. Головною особливістю зимового букета є його морозостійкість. Найнадійнішим варіантом можуть послужити штучні квіти з кришталю, які не тільки збережуть свою «свіжість» надовго, але і відмінно впишуться в образ Снігової Королеви.

Якщо в оформленні весілля присутні в’язані речі, то і букет може повністю або частково складатися з в’язаних квітів, сердечок. В такому випадку Вам не страшні ніякі морози, а букет залишиться не тільки в пам’яті гостей, а й прикрасить інтер’єр майбутнього сімейного гніздечка.

І все-таки живі букети користуються більшою популярністю. Зверніть увагу на орхідеї, анемони, ранункулюси і кали білих, рожевих або пастельно-бузкових відтінків.

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

Що стосується нареченого, то якщо Ви прихильник класики, зверніть увагу на стиль XIX століття і перетворіться на модного денді тих часів. Піджак замініть на фрак, а для прогулянки підійде подовжене чорне пальто. Як аксесуари використовуйте циліндр і тростину. Таким чином, Ви не лише збережете класичний стиль, а й додасте в нього стильну родзинку. Ще одним чоловічим зимовим варіантом може стати твідовий костюм з краваткою-метеликом.

Вибір стильних аксесуарів – це прерогатива не тільки наречених, але і нареченого. Додайте яскраві акценти за допомогою модної в’язаної краватки. Краватка або метелик можуть бути виконані з вельвету або оксамиту насичених благородних кольорів.

Стильним рішенням для чоловічого верхнього одягу не тільки для нареченого, а й для його друзів, є в’язані джемпери, які також можна прикрасити бутоньєрками. При виборі сорочки розгляньте варіант заміни білої сорочки на кольорову. Вона дуже добре поєднується з рукавицями, шарфом або капелюхом.

Якщо Ви не любите краватки, то для зимового весілля в ролі аксесуара підійде вовняна шийна хустка. Весільні чоловічі туфлі також мають велике значення. Якщо для урочистої частини Ви можете вибирати шкіряні класичні туфлі, мокасини або, наприклад, лофери, то для прогулянки потрібно бути більш практичним, щоб погода не позначилася на комфорті, і віддати перевагу теплим зимовим черевикам.

Складаємо меню

menyu_vsillya

Банкетне меню зимового весілля значно відрізняється від літнього. Тут не місце легким фруктовим десертам і закускам, стіл повинен бути більш ситним. Замерзлим після прогулянок і фотосесії гостям запропонуйте гарячий курячий бульйон. Така турбота зовсім не виглядає, як повернення в радянське минуле, а, скоріше, підготує присутніх до подачі гарячого. Якщо не дуже подобається перший варіант, то пригостіть гостей гарячим чаєм, кавою, какао.

У питанні других страв віддайте перевагу різним видам м’яса: засмажене порося, качка чи гуска, шашлики. Безпрограшним варіантом весільного столу є червона риба. Подайте її у вигляді закусочних рулетів, в складі салатів або як самостійну страву. У будь-якому випадку, ситні рибні та м’ясні страви припадуть до смаку кожному.

Солодкий стіл можна обіграти відповідно до сезону: білий зефір і безе, імбирні пряники, малинове варення, мармелад, тістечка з масляним кремом. Доповненням Кенді-бару може служити сирний стіл, що складається з різних видів сирів, що поєднуються з горіхами, медом або варенням. Подбайте про достатню кількість вилочок і ножів для кожного гостя.

Ще одним приємним зігріваючим сюрпризом, який можна розмістити на фуршетному столі, може стати традиційний зимовий напій – глінтвейн.

Боротьба з примхами погоди: обираємо місця для фотосесії

fotosesiya

Звичайне відвідування визначних пам’яток і пам’ятних місць з обов’язковим проведенням фотосесії взимку проходить в скороченому порядку, через занадто холодні кліматичні умови. Тепла погода взимку теж не дуже радує: підталий сніг істотно псує картинку. Тому, зробити ряд шикарних фотознімків можна заздалегідь, звичайно, якщо наречена не забобонна і не вважає, що наречений не повинен бачити її у весільному вбранні до реєстрації.

Вибравши ясний, сонячний, але трішки морозний день, можна накинути поверх сукні розкішні хутра, які вигідно будуть виглядати на тлі засніженої природи. Не варто забувати про спеціальні аксесуари для нареченої під час зимового весілля. Прикраси у вигляді сніжинок, фата розшита срібними нитками – вигідно підкреслять красу нареченої.

Наряд нареченої необов’язково повинен бути невинно білим. Яскраві контрастні фарби прекрасно поєднуються зі сніговим фоном. А для нареченого, головне, не надягати костюм в світлих тонах, який буде виглядати на фото невиразно.

Можна також використовувати різні атрибути для зимової фотосесії: червоні яблука, розкидані на снігу; ялинкові прикраси; санки; собаки хаскі і т.д. Також можна використовувати різні дерев’яні предмети та дрова, а якщо є час і можливість, можна розвести вогнище.

До речі, можна основну фотосесію провести заздалегідь, залишивши на день весілля відвідування всього декількох місць.

Зимове весілля: за і проти

za_i_proti_vesillya

У яку б пору року не вирішено було відсвяткувати урочисту подію, важливо, зробити весілля таким, що запам’ятається. Тому, потрібно ретельно розглянути всі достоїнства і недоліки реєстрації шлюбу в зимові місяці, щоб не помилитися з вибором і не зіпсувати весілля:

  • Оформлення банкетного залу, послуги тамади і професійного фотографа, весільні аксесуари та замовлення кортежу в цю пору року істотно падають в ціні у зв’язку з відсутністю великого попиту. Тому, справити весілля можна на широку ногу за порівняно невелику вартість;
  • Зимові ранні вчори – відмінний час для тривалих феєрверків, а снігові пейзажі – чудовий фон для весільної фотосесії;
  • Є можливість втілити в життя дійсно креативні ідеї. Наречена може спробувати себе в ролі Снігуроньки або Снігової королеви;
  • Єдиний недолік – погана погода. Сильний мороз або сніжна заметіль здатні порушити всі плани і значно зіпсувати свято.

Втім, якщо передбачається весілля взимку, плюси і мінуси не гратимуть великої ролі при правильній, професійній організації веселощів. Доставляти гостей до місця банкету можна в теплих автобусах, обов’язково прихопивши з собою кілька термосів з чимось гарячим, але не алкоголем. В цьому випадку хуртовина і мороз не завадять молодятам гідно відсвяткувати власне весілля.