Название сайта

Чудова розмальована пара

9 червня 2019 Handmade
malyuvpos0.jpg (54.96 Kb)

Пропонується згідно з інструкцією розмалювати милу чайну пару в тематиці квітів. З таким посудом чай в сто разів смачніший та ароматніший, а енергія яскравих фарб неодмінно наведе на романтичний лад навіть найзапекліших прагматиків.

malyuvpos1_2.jpg (56.7 Kb). . . . .

1. Перед початком розпису малюють ескіз, на якому досить ретельно промальовують всі деталі та надписують основні кольори. 2. Знежирюють поверхні блюдця та чашки ватним спонжем, який перед тим змочують у рідині, у складі якої є спирт.

malyuvpos3_4.jpg (61.3 Kb)

3. Після цього пальцями до знежиреної поверхні торкатися не бажано. Використовуючи контур для розмалювання кераміки, малюнок, звіряючись з ескізом, переносять на блюдце. 4. Промалювавши контуром дрібні деталі малюнку, дають фарбі висохнути.

malyuvpos5_6.jpg (75.78 Kb). . . . .

5. Відчиняють ємності з фарбою, розмішують їхній вміст та починають малювати. Почавши з якогось кольору, краще замалювати ним всі потрібні ділянки. Листочки розмальовують жовто-зеленою фарбою, для чого користуються тонким синтетичним пензлем. 6. Помаранчевим кольором замальовують смужки на квітах. Додають рожевий колір.

malyuvpos_7_8_9.jpg (101.83 Kb)

7. Далі червоним малюють смужки на пелюстках квітів. 8. Також роблять і окантування тюльпанів. 9. Після цього фарба має повністю висохнути. Коли це станеться, наносять другий шар фарби. Це необхідно, щоб малюнок був більш яскравішим. Знову чекають, щоб фарба висохла. Після цього поверх фарби на смужках малюють декоративні крапки, використовуючи чорний контур. На завершення промальовують поверхню листочків.

Твір – готовий!

Для роботи знадобляться:

  • Керамічні блюдце та чашка
  • Папір
  • Контури для кераміки
  • Спиртова рідина
  • Олівець або ручка
  • Ватний спонж
  • Пензлі
  • Духовка.

malyuvpos_vse.jpg (74.41 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация