Корзина квітів за вікном

korzkvit0

Нині в моді вироби з кованого металу, але вони досить дорого коштують. Виправити цей недолік можна за допомогою звичайних слюсарних інструментів. Маючі хоч деякі навички можна, наприклад, зробити підвісну корзину для квіткового ящика власноруч.

Починати випробувати свої сили у художньому куванні слід з простих виробів. Наприклад, для виготовлення невеликої сталевої корзини для ящика квітів під вікном знадобиться лише сталева смуга перерізом 20х4 мм та лист сталевої дротяної або просічної сітки для днища підвіконного квітника. Довжина виробу логічно має бути такою, щоб корзина мала простягнутися на всю ширину вікна. Ширину вже обирають з урахування розмірів ящиків для квітів, або горщиків, які планується розміщувати за вікном.

korzkvit1

При кріпленні спіралей у якості альтернативи зварювальним процедурам, болтовому з’єднанню або заклепуванню додатково використовують дротяні хомути, які стискають потужними лещатами.

Спочатку роблять каркас квіткового пристосування, його елементи з’єднують електрозварюванням або болтами. Після цього вставляють та закріпляють днище. Декоративні завитки та кучері роблять за допомогою стаціонарних лещат з таким розрахунком, щоб місця кріплення до бічних елементів корзини були у них на пологих ділянках спіралей.

korzkvit2

Деталі сталевої корзини для квіткових ящиків. 1 – сталева сітка, 2 – шурупи, 3 – планка утримувача, 4 – місця кріплення спіралей, 5 – бічні спіральні елементи, 6 – стояки кріплення

Корзину для квіткових ящиків з металопрокату треба добряче підчистити від іржі металевою щіткою та шмерґельною шкіркою, після чого вкрити чорною емаллю. Це надасть виробу привабливого вигляду.