Название сайта

Кухонні аксесуари власноруч

kuhass0.jpg (63.79 Kb)

Багато кухонних дрібниць, як от оброблювальні дошки, підставки можна повністю самостійно виготовити власноруч, щоб потішити господиню своєю майстерністю.

Підставка для пляшок (1)

У складі підставки лише три деталі: основа, утримувач та куток-опора.

kuhass1_1_1.jpg (82.75 Kb)

1. Отвори в утримувачі рекомендують свердлити кільцевим свердлом потрібного діаметру

Вирізані з (бажано букового або дубового) щита завтовшки у вісімнадцять міліметрів фрагменти підставки з'єднують шурупами-саморізами (1_3). Готову підставку вкривають кількома шарами декоративного водостійкого лаку.

kuhass23.jpg (92.14 Kb)

2. Голівки шурупів мають бути утоплені у деревину за зашпакльовані врівень з поверхнею. 3. Щоб помічати отвори під шипи зручно використовувати спеціальні голчаті маркери

Настільний марміт (2)

Для їжі, яку споживають у гарячому вигляді, потрібна особлива марміт-підставка.

Марміт складається з П-подібної основи та решітки з неіржавки. Для нагрівання використовують свічки в бляшаних баночках (4_6).

kuhass456.jpg (134.83 Kb)

4. Деталі основи підставки-марміта з'єднують на пласких шпонках – бісквітах – з клеєм. 5. Зручно вирізати глухі гнізда під свічки регульваним пір'яним свердлом. 6. Для фіксації решітки у боковини завертають шурупи, а їх голівки закривають декоративними шайбами.

Дерев'яні деталі настільного марміту вкривають кількома шарами лаку.

Оброблювальні дошки (3, 4, 5)

Ці дошки для роботи з продуктами – за формою є однаковими, але ручки у них - різні, адже призначені вони для різних цілей: фанерна, з ніжками-амортизаторами, для приготування м'ясних блюд, з ручками отворами – для розрізання сиру та овочів. (7_9)

kuhass789.jpg (103.33 Kb)

7. Металеву ручку вклеюють у отвори, які були попередньо просвердлені у кромці дошки. 8. Ніжки амортизатори, які дають можливість не так голосно відбивати м'ясо на столі, привертають знизу дошки шурупами-саморізами. 9. Кромки дошок для сервірування та отворів-ручок обробляють фасонною фрезою.

Готові блюда можна подавати до столу просто на дошках.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация