Название сайта

Мисливські трофеї з фанери

24 лютого 2019 Handmade
tro0.jpg (55.59 Kb)

Можна у кращих мисливських традиціях прикрасити свою вітальню трофеями, не проливши при цьому жодної краплі крові та не завдавши шкоди жодній тваринці. Для цього треба лише озброїтися ножицями, лобзиком або канцелярським ножем – та до роботи!

tro1.jpg (75.76 Kb)

Тут все просякнуте гуманізмом та естетикою, тож не треба нікого вистежувати та відстрілювати. Для початку треба визначитися – з яким матеріалом будемо працювати. Тут є декілька варіантів, але найпростішим, з яким і дитина зможе працювати, це – картон. Він має бути щільним, високої якості, інакше при складанні він буде жмакатись та конструкція втратить свою привабливість.

tro2.jpg (74.76 Kb)

Другий варіант – фанера. Яку обрати – залежить від ваших смаків. Єдиний момент, який слід передбачити – місце розташування майбутнього трофею. Для домашньої виставки не треба витрачатися на дорогий вологостійкий матеріал, але якщо трофей планується використовувати як прикрасу до інтер'єру, краще придбати фанеру з бакелитовым покриттям.

tro3.jpg (68.06 Kb)

На першому етапі роботи слід підготувати лекала. Їх можна розшукати у мережі або створити за допомогою спеціальних програм. Якщо конструкція буде нескладною, створити ескізи можна і самостійно, перед тим детально вивчивши фото аналогів.

tro4.jpg (213.46 Kb)

Створюючи на папері елементи майбутнього трофею, обов'язково позначайте їх номерами, та записуйте послідовність складання.

Перед тим, як виготовити деталі з фанери, їх слід вирізати зі щільного паперу та скласти відповідно до креслення, щоб уникнути псування матеріалу та зайвих фінансових витрат.

Далі по кресленнях лекала розмічають та вирізають. Розміри – тільки за вашими побажаннями. Головне, щоб трофей був у гармонії з розмірами приміщення.

tro5.jpg (75.63 Kb)

Якщо шаблон перевірений за допомогою попереднього складання на папері, можна починати випилювання фрагментів конструкції. Пропили для фіксації мають відповідати товщині листа фанери. Правильно створені частини конструкції мають щільно входити один в один. Готові деталі слід обробити шкіркою по краях, щоб отримати акуратні ребра. На цьому ж етапі можна вирішити і всі естетичні питання з обробки потрібними речовинами або розписом.

Потім починається складання. Для початку конструкцію повністю складають без клею, щоб ще раз упевнитися у вірності всіх розмірів та точності виготовлення. А після того приступають і до робіт з клеєм.

До речі, трофеї з фанери можна купити й готовими, і вже складати їх самому або разом з дітьми.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация