Название сайта

Конструктор з пластикових труб

25 лютого 2019 Handmade
koplatru00.jpg (33.43 Kb)

Сьогодні нікого не можна вразити видовищем водопроводу або каналізаційної системи, зроблених з пластикових труб. Але з цього матеріалу, виявляється можна зробити багато такого, що не має відношення до перенесення рідини з одного місця в інше - від меблів та невеличких космічних кораблів для дітей до речей, які дійсно приголомшують.

Декоративні конструкції

Перголи, перетинки, декоративні паркани –все це можна зробити з пластикових труб. Таке будівництво не потребує великої кількості матеріалу. У багатьох після ремонту залишається шматки каналізаційних та водопровідних пластикових труб, а то й цілі труби, які не знадобились. Їх можна розрізати на частини потрібної довжини, зігнути у кільця та склеїти по торцях. В результаті будемо мати легку ажурну конструкцію. Особливо цікаво виглядає сполучення кіл різних діаметрів.

koplatru1.jpg (108.52 Kb)

Як зігнути трубу

Металопластикову трубу невеликого діаметру можна зігнути вручну, але при цьому є небезпека пошкодження матеріалу. Цю проблему вирішують за допомогою піску. З одного кінця трубу герметично закривають заглушкою, заповнюють трубу піском, не досипаючи до краю приблизно один сантиметр. Так само герметично закривають трубу і з іншого боку. Далі трубу акуратно згинають до потрібного радіусу гину, після чого знімають заглушки та висипають пісок.

Меблі

З пластикових труб можна скласти не лише зручний стілець, але й стильне крісло. Якщо додати конструкторської фантазії, то вийде й складаний табурет, з яким можна вирушати у похід. Тканину для таких меблів слід обирати міцну та стійку до зношування, наприклад, брезент. Тоді стільці можна використовувати на вулиці за будь-якої погоди.

koplatru2.jpg (85.4 Kb)

Органайзери

Якщо після ремонту залишились урізки труб великого діаметру, не поспішайте їх викидати. З них можна збудувати зручний органайзер або пристосування для зберігання інструментів. Все буде знаходитися в порядку та на виду.

koplatru3.jpg (72.85 Kb)

Світильники

Використовуючи пластикові труби та різні фітинги для них можна створити оригінальні світильники. Політ фантазії тут не обмежений нічим. У хід можуть піти каналізаційні та водопровідні труби, пластикові елементи для проведення, наприклад розпаєчні коробки, гофри та багато іншого.

koplatru4.jpg (89.93 Kb)

Навіть теплиці!

Використати пластикові труби з фітингами можна використати для складання парника з двосхилим дахом. Труби великого діаметру можуть стати матеріалом для виготовлення годівниць у пташні, та поїхати на декілька днів на відпочинок, не побоюючись, що птахи залишаться голодними.

Водні процедури

Для різнобічного відпочинку може знадобитися і щось на зразок літнього душу, який можна збудувати, використовуючи водопровідні труби за призначенням. У верхній частині рами свердлять отвори та отримують веселий атракціон для дітей та дорослих.

koplatru5.jpg (79.3 Kb)

Самохідна газонокосарка

Ще одна корисна річ, яку можна зробити з пластикових труб та яка не має відношення до водогону. Ось такий «лунохід» можна скласти, при цьому не володіючи спеціальними навичками.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация