Міні-офіс вдома

hatof0

Невеличкий робочий кабінет-офіс можна облаштувати просто вдома, не маючи, навіть, великої площі. Реалізація цієї ідеї зменшить кількість приводів за якими треба буде ходити до офісу, а більше працювати вдома

У багатьох квартирах, особливо невеликих, немає так багато місця, щоб розташувати міні-офіс. Тому при його облаштуванні важливою буде будь-яка деталь, та оптимально використаний кожний сантиметр. Наприклад, якщо вам для роботи потрібно розкладати перед собою листи або бачити нагадування, документи, фото та т. ін., використовуйте на стінах корковий матеріал. Як видно на фото – стіл від цього звільниться, а все потрібне буде перед очима. Економії простору можна ще досягнути за рахунок використання підвіконня у якості столу. Якщо цього не вдасться зробити, не відмовляйтеся від місця поряд з вікном, воно дасть багато денного світла.

hatof1

Якщо ви є педантичною людиною та багато місця для роботи вам не треба, можна особливо не переживати з приводу розташування. Досить виділити не так вже й багато простору під стіл та стелаж. Добре б скористатися невеликим столом з різноманітними шухлядами та заглибленнями. Слід потурбуватися про освітлення та про те, щоб побутовий шум та співмешканці не заважали вам, коли ви працюєте.

Ще один чудовий варіант – розташування робочої зони-офісу у ніші. Вона зустрічається у квартирах не так рідко але не завжди її можуть використати адекватно. Всередину можна вмонтувати декілька полиць, стільницю, зробити хороше освітлення. За таким же принципом можна використовувати невеликі комори та місця під сходами.

hatof2

Наявність балкону у квартирі полегшує завдання по пошуку місця для офісу. Адже цей світлий затишний куток зазвичай використовується нераціонально. Тож слід тут добре все прибрати, ліквідувати зайві речі та зробити утеплення. Після цього проводять світло та роблять максимально простий косметичний ремонт. До стіни прибивають полиці або ставлять стелаж, розвішують жалюзі та картини. Знаходять потрібного розміру стіл, на якому розміщують все необхідне – та робоче місце – готове. Робота на балконі вдень – майже мрія, особливо, якщо з вікон відкривається чудовий краєвид.