Декоруємо яйця на Великдень

Старі традиції, звичайно, ніколи не втратять своєї цінності, але завжди потрібно пробувати щось нове. Тому пропонуємо Вам сьогодні розглянути ідеї по декоруванні яєць.

Перший спосіб, який ми хочемо Вам продемонструвати дуже простий та не вимагає багато часу. Вам потрібно: ємкість для води, лаки для нігтів різних кольорів, зубочистка, рукавички та пусте яйце.

dekor_eggs_zastavka

В ємкість, де налита вода виливаємо по черзі лак, зубочисткою робимо візерунок та вмочуємо в цю фактуру яйце. Якщо лак не обгорнув яйце повністю просто розмажте його по яйцю – вийде також цікава фактура.

dekor_eggs_lak

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

Другий спосіб можна назвати екологічним. Вам потрібно: лушпиння цибулі, листочок (кропу, петрушки тощо) – можна також засушений, шматок капронових колгот, яйце. Спершу прикріплюємо за допомогою води листочок на біле яйце, потім затягуємо його в колготи, гарно затискаємо. Лушпиння цибулі заливаємо кип’ятком кладемо яйце, варимо до моменту кипіння, далі просто варимо на маленькому вогні 10хв – Готово!

dekor_eggs_vizerynok_cubyla

До речі, за допомогою лушпиння цибулі можна зробити інший цікавий ефект. Просто поріжте лушпиння на мілкі-мілкі частинки, намочіть яйце, масивно обкатайте в лушпинні, обмотайте марлею та варіть за попередньою системою.

dekor_eggs_faktyra_cubyla

Далі можна обмотати яйце нитками. Вам потрібно: нитки «Муліне», клей ПВА, пусте яйце. Протягуємо нитки крізь яйце і починаєте обмотувати його. Не шкодуйте клею і коли обмотуєте яйце, і по закінченню. Якщо працюєте з декількома нитками то мусите кожного разу ховати нитки, які не використовуєте в даний момент під низ і обмотувати зверху.

dekor_eggs_nutku

Такий цікавий ефект вийде, якщо ви поступово замочуватимете яйце

dekor_eggs_gradacia

Цікавий ефект виходить, якщо робити декупаж на яйці. Просто вирізаєте з серветки потрібні шматки та за допомогою пензлика та клею накладаєте зверху шматочки.

dekor_eggs_dekupag