Модний аксесуар своїми руками – котячі вушка

kotyachi_vushka

Аксесуари, зроблені своїми руками, знову стають популярними, а вся справа в тому, що займатися рукоділлям останнім часом стало дуже модно. Вироби ручної роботи оригінальні і неповторні. Тому, сьогодні ми будемо виготовляти котячі вушка. Такий виріб можна одягнути і в будній день, а ще такі вушка скоро стануть в нагоді на Хелловін. Отож, до справи!

Котячі вушка з картону або щільного паперу

vushka_z_kartonu

Це найбільш простий і швидкий спосіб. Такі елементи можна кріпити не тільки до обідка, а й до зробленого з щільного картону обручу.

Тож візьмемо картон або щільний папір потрібного кольору, хороший паперовий клей або клей ПВА, ножиці та пластиковий обідок.

З картону або щільного паперу вирізаємо дві заготовки. Вони являють собою ромб, який, при складанні навпіл, стане трикутним котячим вухом.

Тепер обертаємо деталі навколо обідка, змащуємо клеєм і зіставляємо так, щоб вершини трикутників збіглися. Міцно притискаємо елементи і залишаємо до повного висихання.

Якщо під рукою немає відповідного обідка, можна зробити обруч з картону і приклеїти до нього вушка.

Як бачите, котячі вушка своїми руками виконати нескладно.

Читайте також Як зробити осінній букет з листя своїми руками

Котячі вушка з картону і атласної стрічки

vkshka_z_atlasnoi_strichki

Це також простий і доступний всім спосіб. Вушка, зроблені таким чином, виглядають стильно й елегантно.

Потрібно взяти: обідок для волосся, атласну стрічку шириною 3-5 сантиметрів, кольоровий щільний картон того ж кольору що і стрічка, ножиці, клейовий пістолет або прозорий клей.

Відміряємо великий шматок стрічки, відрізаємо. Один кінець стрічки приклеюємо до обідка. Чекаємо, коли клей висохне. Тепер акуратно загортаємо стрічку навколо аксесуара, намагаючись, щоб не було пропущених місць. Кожна наступна петля повинна заходити на попередню. Закріплюємо стрічку за допомогою маленького вузлика, підклеюємо.

Вирізаємо з картону дві трикутні заготовки для вух. Вони повинні бути на 2 сантиметри довші, ніж будуть готові вушка. Загортаємо два додаткових сантиметри на заготовках, робимо складку. Змащуємо отриману складку клеєм. Приклеюємо трикутники з внутрішньої сторони обідка.

Відміряємо шматок стрічки рівний по довжині і ширині розміру обідка. Підклеюємо його з внутрішньої сторони. Як тільки клей трохи підсохне, акуратно поправляємо вушка і відкладаємо до повного висихання.

Котячі вушка з флісу і фетра

vushka_z_fetra

Це нескладний, але дуже практичний варіант. Такі вушка можна використовувати багато років. Вони добре зберігаються, не мнуться. Їх легко почистити маленькою щіткою.

Вам знадобляться: пластиковий обідок середньої ширини, фетр або щільний фліс чорного кольору, фетр або фліс рожевого кольору, гострі ножиці, голка, нитки, клей «Момент», щільний папір для викрійки.

На аркуші паперу, складеному удвічі, малюємо викрійку вушка. Робити це потрібно так, щоб основа вуха припадала не на прорізану сторону. Вирізаємо викрійку.

Розкладаємо на столі матеріал, з якого будемо робити вушка. Обводимо викрійку, вирізаємо. Заготовляємо дві деталі схожі на пелюстки. Якщо їх скласти вдвічі, вийде вухо кішки.

Обідок обшивайте тканиною того ж кольору, що і заготовки вух. Цю операцію можна не робити, якщо обідок такий за кольором, як і вуха.

Відзначаємо місця, де будуть вуха. Обертаємо заготовки навколо нього. Злегка змащуємо клеєм, стежимо, щоб речовина просочила матеріал. Потім, складаємо заготовку так, щоб вийшло вухо. Прошиваємо кожну заготовку спочатку уздовж обідка, потім, по периметру.

З рожевого матеріалу вирізаємо трикутники, що повторюють за формою зшиті вуха, але меншого розміру. Акуратно змащуємо їх клеєм і приклеюємо до вже готових вух.

Котячі вушка зі штучного хутра

vushka_z_hutra

Хутряні вушка виглядають натурально і природно. Можна вибрати будь-яку котяче, леопардове або тигрове забарвлення.

Для цього варіанту необхідні наступні матеріали і інструменти: тонке штучне хутро, підкладкова тканина, синтепон або дуже тонкий поролон для наповнення, тонкий обідок, обтягнутий тканиною, ножиці, швейна машина, голка для ручного шиття, папір для викрійки, нитки.

З щільного паперу робимо викрійку, що представляє собою трикутник. Форма повинна бути з кожного боку на 1 сантиметр більша готового виробу – це запас на шов.

Викрійку накладаємо на хутро з виворітного боку. Фіксуємо англійською шпилькою. Вирізаємо дві заготовки хутряні. Цю ж викрійку накладаємо на підкладкову тканину. Підкладка може бути білою, сірою, рожевою, світло-коричневою. Вирізаємо дві деталі з підкладкової тканини.

Складаємо одну хутряну і одну тканинну деталі лицьовою стороною одна до одної. Зшиваємо їх на машинці. Зшивати потрібно по сторонам трикутника, залишивши не зашитою основу.

Вивертаємо обидві заготовки і вставляємо всередину вирізані з наповнювача трикутники відповідного розміру.

Голкою зашиваємо основу вух. Пришиваємо заготовки до обідка. Можна закласти невелику складочку або трохи загорнути вушка всередину для більшої схожості з формою вушка кішки.

Котячі вушка готові. Нехай вони радують Вас. Зроблений своїми руками такий аксесуар, забезпечить Вам гарний настрій на святі і увагу оточуючих на вулиці!