Як правильно прати дитячу коляску

prannya_kolyaski

Купуючи дитячу коляску, важливо в момент покупки задуматися не тільки над тим, чи буде дитині в ній зручно і комфортно, а й про те, як можна її випрати, визначивши, чи знімається капюшон, чохли. Купуючи дитячий транспорт пересування, батьки розраховують ним користуватися до максимально допустимого віку – трьох років, тому часто купуються трансформери. За цей час прання неминуче, адже брудна коляска – це джерело мікробів, які потраплять в організм дитини. Спочатку, вам може здатися, що випрати коляску в домашніх умовах складно, але це можна зробити, як вручну, так і в пральній машинці. Важливо правильно підібрати миючий засіб, прийняти до уваги матеріал, з якого складається дитячий транспортний засіб. Отже, далі для Вас поради по пранню дитячої коляски.

Правила ручного прання

prannya_kolyaski1

Прання засобу для перевезення дитини проводитися двома етапами.

Перший етап, він простий і самий ефективний – це ручне прання. Перед тим, як зробити певні дії, важливо визначити, які деталі кріпляться на блискавку і кнопки. Адже їх зняти можна легко. Інші деталі потрібно зняти за допомогою викрутки. Це не складний процес, і підвладний навіть жіночим рукам. Ті деталі, які Ви зняли за допомогою викрутки, будуть пратися тільки вручну. Окремо потрібно прати капюшон, він також знімається викруткою.

Дивіться також: Як зробити новорічну сніжинку

Під час ручного прання візьміть до уваги такі поради і правила:

  • Прати потрібно у ванній, в теплій воді.
  • Використовуйте рідке мило. При використанні звичайного порошку, гранули можуть залишитися на тканині і після висихання залишаться плями, розводи.
  • Використовувати можна тільки дитячий порошок. Він не викличе алергічну реакцію.
  • Якщо ряд деталей зняти не можна, то їх можна і потрібно почистити вологою губкою. Деталі, що складаються з металу, протираються вологою губкою.
  • Колеса можна промити під стічною водою, без мила і порошку.
  • Важливо взяти до уваги, що дно коляски може складатися з дерев’яної фанери, яка при взаємодії з водою набрякає і втрачає свою функцію. Почистити дно можна губкою, змоченою в мильному розчині.

Отже, за допомогою ручного прання можна вивести плями будь-якої складності.

Правила прання в машинці автомат

prannya_kolyaski2

Випрати коляску можна і в пральній машинці. Це другий етап прання, він також простий, і задіє деталі, які знімаються самостійно: капюшон, чохли.

Перед тим, як відіпрати виріб, потрібно вивести плями. Є коляски, де капюшон піддається пранню тільки вручну, так як він знімається за допомогою викрутки і містить залізні деталі.

Прання чохла може проводитися в машинці автомат, так як він кріпиться за допомогою блискавки, кнопок і легко знімається.

Після того, як Ви вивели плями, деталі можна помістити в машинку. Температура води, для того щоб відіпрати плями, повинна бути не більше тридцяти градусів.

Встановіть делікатний режим, він не завдасть шкоди виробам та збереже початкову форму деталей.

Прання повинно проводитися тільки рідким порошком, для того, щоб не було розводів. Для прання використовуйте дитячий порошок. Можна натерти дитяче мило, воно також допоможе вивести плями.

Після прання, не використовуйте функцію віджиму. А сушити коляску потрібно далеко від попадання ультрафіолету, так як він здатний утворити плями і розводи.

Як швидко випрати коляску

prannya_kolyaski3

Для цього помістіть коляску в ванну, розведіть у теплій воді мило або рідкий порошок, і за допомогою губки протріть дитячий транспортний засіб. Приділяйте увагу плямам і застосовуйте миючі засоби, які призначені для прання дитячих речей.

Сильно забруднені ділянки можна відіпрати за допомогою щітки. Залишки мильного розчину рекомендовано видалити губкою, змоченою у чистій воді.

Якщо дно коляски виготовлене не з дерева, то можете використовувати для видалення мильної піни – душ.

А ось люльку потрібно прати акуратно, так як дно складається з дерева, і його не рекомендовано мочити. Для чищення можна застосувати мильний розчин, але його видалення повинно проводитися губкою, змоченою в чистій воді.

Чохли можете погладити. Для цього намочіть тканину, покладіть поверх чохла, і проведіть праскою, до повного висихання тканини. Але, якщо дотримуватися правил прання, то прасування, особливо після ручного прання, не знадобиться.

Зібрати коляску після прання легко, але важливо це зробити правильно і якісно.

Як вивести цвіль з коляски

prannya_kolyaski4

При тривалому невикористанні коляски (наприклад, використання для другої дитини) і при неправильному її зберіганні, в сирому приміщенні, комірчині, можуть з’явитися сліди цвілі. Позбутися від них просто, і зробити це можна в домашніх умовах.

Для цього Вам буде потрібно: губка; скипидар; сода; порошок пральний; перекис водню; оцет; вода; пилосос.

Для того, щоб очистити сліди цвілі, рекомендовано використовувати один з цих способів. Наприклад, поверхню дитячого транспортного засобу або забруднену ділянку, потрібно змочити скипидаром, а потім очистити водою. Або ж нанесіть на тканину або губку соду, і ретельно втирайте її в пляму. Можна також набрати в таз чисту воду, додати туди дитячий порошок, краще рідкий, і перекис водню. Нанесіть цей розчин на пляму.

Після застосування одного із способів, важливо добре прополоскати дитячий транспортний засіб. Рекомендовано, під час полоскання використовувати кондиціонер або оцет. Після всього протріть коляску сухою тканиною та добре просушіть.

Після сушіння, на виробі можуть залишитися сліди порошку (якщо Ви застосовували порошок, який містить гранули) і соди, то їх рекомендовано прибрати пилососом.

Якщо не один зі способів, не допоміг позбутися від цвілі, тоді нанесіть на забруднену ділянку молочну сироватку і потріть цибулею. Потім все це добре змийте водою.

Ну що ж, от і все. Надіємо, що запропоновані поради по пранню дитячої коляски стануть для Вас корисними. І головне!!! Після будь-якого очищення, дитячий транспорт потрібно провітрити, а ще не рекомендовано садити малюка в коляску три дні, після прання.