Стіл для садівника

stilsad0

Це дуже зручна та корисна річ для кожного симпатика зеленого світу. При тому, що такий столик не обов’язково купляти, його не складно зробити і власноруч. Тим більше, що на ділянці, як завжди – поклади залишків від будівництва.

stilsad1

З чого робити? Звісно – на дачі – лише деревина! Крім того, не слід все ускладнювати – столик має бути максимально простим та зручним для роботи. Тож – час засісти за креслення, та погодити конструкцію з сім’єю, в усякому разі з тими її членами, яким подобається поратися у садочку.

Тож, наприклад, основні розміри столу – 1060х1560х600, а висота до поверхні робочої стільниці – 900 мм.

Послідовність виготовлення садового столика

stilsad2

На першому етапі слід підготувати каркас столу.

Електричним лобзиком з брусу перерізом у 40х100 мм вирізають чотири стояки (ніжки) та чотири перетинки для стола – все згідно з кресленням.

stilsad3

Скориставшись шуруповертом та шурупами з’єднують деталі та отримують два опорних фрагменту столу. Далі закріпляють раму столу, яка забезпечить жорсткість усій конструкції.

stilsad4

Після цього здійснюють монтаж стільниці столу, яку роблять з дошки перерізом 25х120 мм, та закріпляють користуючись шурупами та шуруповертом нижній майданчик столу (поличку) для розташування садового реманенту, а також приєднують опорну стінку столика, яку роблять з дошки перерізом 15х100 мм (вагонка), та закріплюють невеличку поличку.

stilsad5

Тепер черга за кутошліфувальною машиною (болгаркою), або іншим шліфувальним обладнанням. Шліфують всі деталі, прибираючи всі задирки.

stilsad6

Далі всі деталі слід ґрунтувати акриловою фарбою та після висихання ґрунту остаточно дофарбувати столик для садівника.

Столик – готовий!

Матеріали

Брус – 40х100 мм, дошка – 25х120 мм, дошка для задньої стінки столу (вагонка)– 15х100 мм, фарба акрилова, біла, шурупи 5х70 мм, 4,5х50 мм, цвяхи (фінішні) 2х34 мм.

Інструмент

Шуруповерт, електричний лобзик, шліфмашина, пензлики, рулетка та олівець.